anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty

Client:90567121
#8 Zapaleniec#

Witam zakupiłam na raty dwa telefony było to dnia 30tego sierpnia , podpisałam umowę ,zrobiłam przelew 1zl w celu weryfikacji i do dnia dzisiejszego nie mam zakupionych rzeczy , widnieją tylko w koszyku, na stronie banku widnieje status weryfikacji w toku.

Jak dalej ta sprawa będzie wyglądać muszę czekać aż status się zmieni ? Ile może to trwać pozdrawiam  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:90567121 Weryfikacja danych osobowych trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze, ale może trwać maksymalnie 7 dni roboczych. Poczekaj. Zapewne do zakupu dojdzie i przedmioty pojawią się w zakładce Moje zakupy. Dane osobowe konta w banku, z którego zrobiłaś przelew 1 zł, muszą być takie same jak dane osobowe podane w wniosku ratalnym.

 

oznacz moderatorów

Client:90567121
#8 Zapaleniec#

Tak oczywiście dane są poprawne i w obu przypadkach zgodne , czyli teraz tylko czekać aż zakup dojdzie do finału ? I pojawi się w "Moich "

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:90567121 Tak, spokojnie poczekaj. Dziś mija dopiero drugi dzień roboczy. Moim zdaniem jeszcze dziś lub jutro zakup zostanie sfinalizowany 🙂

oznacz moderatorów

Client:90567121
#8 Zapaleniec#

Mam taką nadzieję , bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedzi pozdrawiam 😁

oznacz moderatorów