anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup poprzez allegro

tomek2203
#7 Wielbiciel#

Witam chce cos zakupic poprzez allegro sprzedajacy mowi ze wysle mi towar do 28 lutego .chodzi o to ze chce od niego to kupic ale jak zaplace i mi nie wysle do tego 28 lutego czy jestem chroniony przez serwis w razie czego gdyby np nie wyslal ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@tomek2203 Tak, masz pełną ochronę. Na Allegro działa Program Ochrony Kupujących. 

https://allegro.pl/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/info

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, masz dyskusje, masz program ochrony kupującego (POK), możesz kupić.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak.

Jesteś chroniony na wszelkie możliwe sposoby - Masz deklarację sprzedającego, masz po swojej stronie "całe" prawo, masz wsparcie od Allegro w postaci "dyskusji" i "POK".

Teraz zastanów się nad zakupem i sprawdź, czy nie ma innych ofert tego przedmiotu na "normalnych warunkach". Jak wykluczysz sobie z parametrów cenę - to podejrzewam, że znajdziesz sporo innych ofert, na normalnych zasadach sprzedaży i z krótszym terminem wysyłki. To samo dotyczy przesyłek "spoza UE" - czas - to jedna sprawa. Dochodzi jeszcze opłata celna - a o tym to już chyba żaden taki sprzedawca nie informuje. Okazuje się, że szybciej wychodzi zakupić ten sam przedmiot od sprzedawcy wysyłającego przedmiot z Polski. Cena nieco wyższa, wysyłka bardzo szybka, a nie musisz płacić "cła". 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów