anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup ratalny umowa zaakceptowana

Witoldo12345
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam wlasnie chyba niby zakupilem 

Telefon z przedsprzedazy na raty koszt 3999zl przez smartnej po przelewie 1 zl i krotkim oczekiwaniu przenioslo nas do ostatniego kroku czyli podpisania umowy w zony imieniu przez smartnej. Wyskoczyla wiafomosc ze dziekujemy za zakup przekierowalo nas na allegro i tutaj nic nie widac dodam ze przedmiotu nagle jiz nie mozna kupic nie mam nic w wiadomosciach ani w allegro jak moge sie dowiedziec czy doszlo do zakupu czy tez nie bo po 24 godzinie konczy sie przedsprzedaz i telefon bedzie drozszy

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Na raty, jeżeli bank zaakceptuje warunki, po przelaniu 1zł i oferta jest aktualna oraz warunki się nie zmienią, środki zostaną przelane do sprzedającego to pojawi się w zakładce "Moje zakupy". A  ten zakup był dostępny w zakupach na raty? Wiesz że będziesz raty spłacał nawet jak nie otrzymasz towaru a kiedy ten towar ma być dostarczony?

oznacz moderatorów

Witoldo12345
#7 Wielbiciel#

Tak byla mozliwosc na raty i z takiej skozystalem podpisalem umowe dostalem wiadomosc ze dziekujemy za skorzystanie z oferty  zakup  cos tam cos tam bo nagle przekierowalo na strone allegro zakladka kupione a tam niestety nie ma tam zakupionego niby telefonu , w wiadomosci email rowniez nic nie dostalem problem polega na tym ze po 24 dzisiejszego dnia skonczy sie przedsprzedaz i telefon bedzie duzo drozszy a ja nie wiem wkoncu czy udalo sie zakupic czy nie 

oznacz moderatorów

Witoldo12345
#7 Wielbiciel#

No i telefon ten nie jest juz dostepny ale nie wiem czy przez to ze ja zakupilem czy tez nie..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zobaczysz jutro czy się pojawi.

oznacz moderatorów

Witoldo12345
#7 Wielbiciel#

Kucze probuje jakos wytlumaczyc ze jutro telefon bedzie duzo drozszy a jak sie nie pojawi to juz nie kupie go po nowej cenie a moge jeszcze kupic go na innych stronach w tej cenie co teraz. Tylko najgorzej jak kupie gdzie indziej a okaze sie ze zostal kupiony... Kupywalem juz przerozne rzeczy na raty przez allegro i nigdy nie mialem takiek sytuacji zawzze odrazu przychodzil email z podziekowaniem za zakup 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze masz zwrot.

oznacz moderatorów

Witoldo12345
#7 Wielbiciel#

Telefon ma byc dostarczony 14.09

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Witoldo12345 przykro mi, ponieważ raty nie zostały przyznane, dlatego telefon nie został kupiony, a oferta jest już zakończona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

delfindrift
#8 Zapaleniec#

podepnę się bo pierwszy raz korzystam z opcji rat i nie ogarniam.Przekierowalo mnie na stronę 3 krok i jest pobierz umowę pobrałam i nie wiem co dalej.Nie ma tu żadnej opcji …podpisz czy cos

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@delfindrift Zapoznaj się proszę z punktem 3 w tym artykule🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów