anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup z zagranicy

malutka_anulka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Jestem zainteresowana zakupem butów od tuican20.
Dane sprzedającego to:

HaikouLonghuaHongshujunE-commerceFirm

Room932,Unit1,BuildingC,QiuhaiJingyuanCommunity,176QiuhaiAvenue,LonghuaDistrict,HaikouCity,HainanProvince570100 HaikouCity


Sprzedający dopiero od niedawna ma konto na allegro, a co za tym idzie mało komentarzy, które pomogłyby uznać go za zaufanego sprzedawcę.

Mam pytanie ja dokładnie wygląda zakup od cudzoziemca? Jeśli zapłacę za zakupy blikiem lub karta to czy pieniądze trafiają prosto do sprzedającego? Czy może pieniądze trafiają na konto allegro i zostaną przetrzymane do chwili odbioru paczki przez kupującego? Czy jest możliwość zabezpieczyć się jakoś przed oszustwem?
Proszę o informacje jak mogę dokonać bezpiecznego zakupu.
Pozdrawiam Anna K.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mirex2005
#12 Orędownik#

@malutka_anulka prawie każdy zakup na allegro polega programowi Allegro Protect (oczywiście cała transakcja od zakupu po płatność powinna odbyć się poprzez system allegro) 

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@malutka_anulka prawie każdy zakup na allegro polega programowi Allegro Protect (oczywiście cała transakcja od zakupu po płatność powinna odbyć się poprzez system allegro) 

Tylko zapoznaj się z cała ofertą włącznie z zakładkami Reklamacja, Gwarancja, Zwrot. W niektórych przypadkach na zakupy z Chin czy innych krajów należy poczekać nawet kilka tygodni i możliwe, że konieczne będzie opłacenia cła.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@malutka_anulka jeśli cena bardzo konkurencyjna to spodziewaj się podróbki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Chińczyk ze zwrotem pewnie do Chin za dużą kasę na twój koszt a paczka będzie szła z4 do 6 tyg odradzam

oznacz moderatorów