anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup

Agent555
#17 Koryfeusz#

Byłem głupi i naiwny, kupiłem przedmiot  za 350 zł , około 5 dni temu, oczywiście zakup był poza allegro ,nie otrzymałem przedmiotu i straciłem pieniądze.

Czy warto iść na policję, czy policja by przyjęła zgłoszenie

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

kostas11
#21 Demiurg#

@Agent555 nie dałeś zarobić allegro a teraz prosisz o wsparcie 😄 

Jest to oszustwo, przywłaszczenie przyjmą bez problemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Grendel66
#9 Pomysłodawca#

Wsparcie wsparciem, ale chwalenie się zakupem poza Allegro nie jest zbyt dobrym pomysłem, bo za to mogą nawet zawiesić konto.

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

@Grendel66   no bez przesady, od kiedy to zakupy poza Allegro są karalne? 😁

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Nawet zakup po za allegro normalnie u mnie na bazarku jest niezgodne z regulaminem?

Ale tam jest taniej.

oznacz moderatorów

Grendel66
#9 Pomysłodawca#

Nie twierdzę, że jest karalne, tylko że niezgodne z ich regulaminem. Nawet za umieszczenie w treści oferty informacji, że przy zakupie wielu sztuk można negocjować cenę (nadal w ramach zakupu Allegro), usunięto mi ofertę oraz wysłano mailem ostrzeżenie, że jeśli się to powtórzy mogą zawiesić mi konto. Korespondencja przez Allegro jest kontrolowana, więc jeśli tam pojawia się propozycja zakupu poza Allegro, to też interweniują.

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

@Agent555  jak płaciłeś za zakupu, przelewem ? zgłoś, może akurat uda Ci się coś odzyskać, może było więcej takich osób jak Ty

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Policja ma obowiązek przyjąć zgłoszenie > a jaki będzie tego efekt to nawet jasnowidz Ci nie powie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak długo jesteś tu i dałeś się tak przerobić, na Policję iść należy i musisz. Tylko nie mów im że Byłem głupi i naiwny, po co.🤗

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 tak , potwierdzam zasadność każdego słowa , które tu napisałeś .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria  nikt cię nie prosił o wypowiedź, nie lubisz mnie, twoją sprawa to po co mi odpowiadasz,  

Z twojej wypowiedzi wynika, że jestem głupi, ale nie musisz tego pisać, jeśli chcesz to też mogę w twoim kierunku coś złośliwego napisać, ale po co , co to da lub zmieni.

Ale jeśli będzie trzeba zrobię to .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 oj ... sorry od razu masz muchy w nosie  , ALE ! jesteś tu na Gadane dość długo , niejedno widziałeś i czytałeś , a dałes się tak łatwo nabić w butelkę 

P.S dzięki za windowanie statystyk 🙂.... dawno nie małem zadanego pytania 😁

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Tak z ciekawości, takie windowanie statystyk do czegoś jest potrzebne ? Takie odpisywanie na problem z alledno to nie powinno być rolą moderatorów ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Blaksad W tej sytuacji chodzi o pytanie dotyczące oferty na Allegro, nie na forum Allegro Gadane, czyli przez tę opcję:

ko_alka_0-1665303256828.png

Trudno żeby moderatorzy odpowiadali na takie pytania 🙂 

O statystykach za terminowe odpowiedzi zadawane sprzedającym przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/jakosc-mojej-sprzedazy/jakosc-mojej-sprzedazy-obszar-obsl... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@Blaksad  kupujący zadaje pytania sprzedawcy, sprzedawca odpowiada , oczywiście ma podniesione statystyki,lecz może zdarzyć się taka sytuacja kupujący kupuje od jednego sprzedawcy kilka sprzedmiotiw później daje same negatywy, statystyki lecą w dół.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kupowanie poza allegro to nic nadzwyczajnego i zupełnie legalne ,tylko trzeba kupować od takich sprzedawców którym można zaufać (osobiście sprawdzony sprzedawca i zadowolenie z jego obsługi). Ryzykowne jest kupowanie czegoś od kogoś z którym nigdy nie miało się do czynienia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak się zemścił @Agent555 za słowa prawdy , to tylko wycinek w sumie 10 g....ch pytań 🤗 ... mmmm za podniesienie statystyk już podziękowałem ?😂

Bez tytułu1.png

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria  jaki masz dowód że to byłem ja. że ja ci zadawałem te pytania jak napisałeś głupie pytania

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji. Podczas zakupów na Allegro masz gwarancję bezpiecznych zakupów. Mimo wszystko myślę, że warto zgłosić tę sprawę na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów