anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa PoczteX

Krystek10000
#7 Wielbiciel#
Cześć piszę do was z pewną sprawą może wy mi  pomożecie doradzicie i w ogóle 30.09 zamówiłem przesyłkę na allegro z dostawą smart do domu dostałem informację rano 03.10 że przesyłka zostanie dzisiaj doręczona siedziałem cały dzień w domu i oczekiwałem kuriera naglę otrzymuje informacje o godzinie 16 że paczka została awizowana nie zastano odbiorcy w lokalu i paczka zostaje skierowana na punkt odbioru tylko z jakiej racji mam jechać odebrać ją w punkcie odbioru skoro zostało opłacone zamówienie z dostawą do domu pomimo wielkokrotnych prób kontaktu z Pocztą Polską zostało sporządzonych 5 notatek interwencyjnych i nikt do dnia dzisiejszego się do mnie nie odezwał a paczkę mam do odbioru do dnia 10.10 co mogę zrobić w takiej sytuacji i czy mogę domagać jakiegokolwiek odszkodowania lub rekompensaty?
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Krystek10000 Cześć. 🙂 Napisz do nas proszę przez ten formularz i podaj szczegóły tej sytuacji (przede wszystkim numer zamówienia i numer listu przewozowego). Postaramy się pomóc. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie kurierowi było nie po drodze do Ciebie i wolał wystawić fikcyjne awizo bez sprawdzania czy jesteś pod wskazanym adresem . 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Niekoniecznie @kolekcjoner608 powodem może yć również brak możliwości wejścia na posesję , zamknięta furtka lub prozaicznie nie działający domofon 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria To też fakt ,ale jest takie narzędzie jak telefon z którego kurier mógłby skorzystać jakby chciał . Ponadto jak ktoś oczekuje kuriera w określonym czasie to raczej nie zamyka przed nim furtki na klucz . 

oznacz moderatorów