anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony komputer nie dokonać zgodny z opisem

MAMY ROZWIĄZANIE!
KONTO-ALEGRO
#8 Zapaleniec#

Kupiłem na lokalnie przez licytację używany komputer, miał być 100% sprawy a po otrzymaniu okazało się że klawiatura jest nie orginalna , nie ma podświetlania i odstaje (jest to tani chiński zamienik) zgłosiłem do sprzedającego ale on twierdzi że wszystko ok, założyłem też spór który nie przyniósł rozwiązania sprawy, lecz odesłano mnie do allegro protect w którym nie dokonać rozumiem o co chodzi, bo z tego co wyczytałem to wynika że mogę ubiegać się o zwrot ale muszę oddać sprzęt ? A co w sytuacji gdzie już klawiaturę wymieniłem na własny koszt +350zl i nie chce go oddawać a jedynie odzyskać koszt wymiany tej klawiatury by komputer był zgodny z opisem tzn 100% sprawny z podświetleniem klawiszy.?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KONTO-ALEGRO wypełnij proszę wniosek o rekompensatę z Allegro Protect. Nie będziez musiał odsyłać tego produktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak a za rekompensatę zwróci sprzedajacy, nie można tego rozwiązać ze sprzedającym?

oznacz moderatorów
KONTO-ALEGRO
#8 Zapaleniec#

Według sprzedającego wszystko jest ok, on uznaje że jest wszystko ok, to tak jak by kupił auto używane sprzedający mówił że wszystko sprawne ale nie działały światła.... 

oznacz moderatorów
KONTO-ALEGRO
#8 Zapaleniec#

Czegoś nie rozumiem, dostałem wiadomość że nie będzie ta kwota ściągana z konta sprzedającego... Więc co mam dostać zwrot od alegro i komputer mieć gratis , chyba to nie uczciwe i nie o to chodzi , zwrot powinienem dostać za klawiaturę która musiałem wymienić by był zgodny z opisem 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@KONTO-ALEGRO  A ja mam pytanie,  czy w opisie przedmiotu była pozłacana klawiatura Logitech  w komplecie z myszą za 350 zł? 

Powinieneś złożyć reklamację i sprzedający dosłał by ci piękną klawiaturę za 35 zł.  Dopóki transakcja nie jest całkowicie zakończona nie masz prawa zmieniać parametrów komputera.  Sprzedający ma ciągle prawo dosłac ci klawiaturę zgodną z opisem aukcji.

oznacz moderatorów
KONTO-ALEGRO
#8 Zapaleniec#

@br.  napisał(a):

@KONTO-ALEGRO  A ja mam pytanie,  czy w opisie przedmiotu była pozłacana klawiatura Logitech  w komplecie z myszą za 350 zł? 

Powinieneś złożyć reklamację i sprzedający dosłał by ci piękną klawiaturę za 35 zł.  Dopóki transakcja nie jest całkowicie zakończona nie masz prawa zmieniać parametrów komputera.  Sprzedający ma ciągle prawo dosłac ci klawiaturę zgodną z opisem aukcji.


Zastanów się o czym piszesz , producent w tym laptopie montował fabrycznie klawiaturę podświetlana z możliwością zmiany kolorów , to jest taki "gadżet" który wyróżnia właśnie ten komputer i wiele osób tak jak ja kupuję go dla tego, po zdjęciach nie jesteś w stanie tego ocenić , ale skoro na laptopie jest właśnie znaczek że posiada ta klawiaturę to chyba logiczne że powinna tam być ? A nie na siłę włożony chiński zamienik który odstaje i sprężynuje przy naciskaniu i oczywiście nie posiada podświetlania. W opisie było napisane że 100% sprawny i sprawdzony więc o czym piszesz ? Nie  wymagam czegoś więcej niż powinno być 

oznacz moderatorów