anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiony towar nie dotarł do mnie - czy to ja muszę szukać przesyłki po nr listu poleconego ??????

niebieskikropek
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

xyz96
#21 Demiurg#

No właśnie, na przykład taki @LEW433  Nieprawdaż ?

Nie, swoich nie ruszamy 🙂

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

dlatego na gadane powinny być łapki w dół. 

Przyłączając się do dyskusji: Jeśli sprzedający korzysta z z E-nadawcy Poczty Polskiej to ma możliwość złożenia reklamacji o nieterminową dostawę i.t.p. Może to zrobić bez wychodzenia z domu. W moich przypadkach pomagało. Przesyłka się odnajdowała i szybko docierała do klienta. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Klaudiusz1983 Dokładnie, to, że polecony ekonomiczny wysłany 08/02 jeszcze nie dotarł to nic nadzwyczajnego. W poniedziałek albo wtorek powinien dotrzeć.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@niebieskikropek Tu można akurat zobaczyć kolejny przykład sprzedawcy, który za jakiś czas napisze z płaczem, ze on nic nie zrobił złego a kupujący mu wystawiają negatywne oceny i komentarze.

Warto oceniać każdy przypadek jako zupełnie inny i nowy. Bo jak widać są sprzedawcy i kupujący siebie warci i nie ma ze jedni są gorsi a drudzy święci 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Anna_T_2008
#7 Wielbiciel#

reklamacje za niedoręczoną przesyłkę składa nadawca

oznacz moderatorów

niebieskikropek
#8 Zapaleniec#

Edit - sprawa załatwiona i zakończona pomyślnie - po prostu koperta była źle zaadresowana 🙂

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc - mam nadzieję że taka sytuacja już się nie powtórzy

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A napisz czy kupiłaś jako konsument czy nie. Tak z ciekawości tylko pytam skoro już sprawa załatwiona. 

oznacz moderatorów