anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupu na Shaker W dniu 23:11:2023 godzina 11:00

Chrustu
#7 Wielbiciel#

Jest jedna wielka mistyfikacja i oszustwo tak oszustwo ponieważ podczas kiedy wytrząsnąłem produkt zdążyłem dodać go do koszyka mało tego to jeszcze zdążyłem za niego zapłacić przez allegro PAY to nagle produkt zniknął z moich zakupów Bardzo dziwne sprawę zgłaszam do Urzędu Ochrony Konsumenta. Gdzie mogę zgłosić tą sprawę do Allegro

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Chrustu słabo trząchasz smartfonem , mi się udało 2 razy .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Chrustu Jeśli faktycznie udałoby Ci się opłacić towar, widziałbyś zakup w swojej zakładce. Samo dodanie produktu do koszyka nie gwarantuje zakupu. Również w czasie przetwarzania danych oferta może się wyprzedać.

Weź pod uwagę, że oferty promocyjne są bardzo korzystne, a klientów, którzy próbują dokonać zakupów, wielu. Nie zawsze się udaje. Próbuj dalej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Chrustu
#7 Wielbiciel#

No właśnie ja już finalizowałem zakup czyli płaciłem przez allegro PAY wpisałem kod bo tego wymaga allegro zresztą kod się sam wpisał bo mam tak ustawione w telefonie wszystko trwało dosłownie 4sek  produkt był w kupionych po czym po odświeżeniu strony zniknął nie wieże w bajki że komuś udało się ten produkt za te pieniądze kupić...Śledzę cały czas tą mistyfikacje owszem udaje sie kupować ale te droższe produkty które w rzeczywistości są, mi tez sie coś udało kupić ale to  był rabat wysokości max 20% a nie te co są po 1zł lub 70%. Nie wierzę w bajki Pozdrawiam I zaznaczam nie siedzę w tym od dziś mam już spore doświadczenie...     

oznacz moderatorów