anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamknięcie karty kredytowej Alior Bank

MAMY ROZWIĄZANIE!
smagus_2010
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Posiadam kartę kredytową Alior Banku, od dłuższego czasu nie korzystam z niej. Jak mogę ją zamknąć?

Byłem w banku i nie widzą jej w swojej historii. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@smagus_2010 nie prowadzimy współpracy z Alior Bankiem w kwestii kart kredytowych. Jeżeli posiadasz taki rachunek w Alior Banku, to proszę wyjaśnij tą kwestię bezpośrednio z bankiem. Jeżeli jednak chcesz usunąć zapisaną kartę na koncie Allegro, to poniżej przesyłam instrukcję jak to zrobić: 

  1. Przejdź do zakładki Moje konto i wybierz Ustawienia konta.
  2. W sekcji Karty płatnicze kliknij w trzy kropki obok karty, którą chcesz usunąć.
  3. Wybierz opcję Usuń kartę.
oznacz moderatorów
smagus_2010
#7 Wielbiciel#

@Sa_nova Chodzi mi o zakupy jako jedna z form płatności ratalnych poprzez kartę kredytową Alior Bank. Nie wiem jak teraz jest z taką możliwością ale jakiś czas temu można było założyć taką kartkę by móc kupować na raty na Allegro. Owszem, masz rację by pójść do banku i wyjaśnić sytuację. Tak zrobiłem, otrzymałem informację że takiej karty kredytowej nie mam i bank tego nie widzi. W biku ona widnieje, pomimo że nie korzystam z niej ok 2 lat.

oznacz moderatorów
smagus_2010
#7 Wielbiciel#

Zadzwoniłem jeszcze raz i okazało się że chodziło o kredyt ale to nic związanego z allegro.

Temat uważam za zamknięty. 

oznacz moderatorów