anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem z komputronika z ich winy

irmina011083
#1 Nowicjusz#

Mam taką dziwną sytuację bo zamówiłam telewizor w sklepie Komputronik zapłaciłam za niego ale nie zaznaczyłam że chcę fakturę pani na infolinii poradziła mi żeby anulować ten zakup i zrobić jeszcze raz jeszcze jeden zakup ale wtedy już zaznaczyć fakturę. Powiedziała mi że anulowała już ten zakup i że spokojnie można rozpocząć ten drugi zakup kropka na drugi dzień rano dzwonił do mnie kurier że ma do mnie właśnie przesyłkę która miała być przecież anulowana ja powiedziałam że jej nie odbiorę zadzwoniłam do pani z komputronika ona powiedziała że już w dhl-u załatwiła sprawę i cofnęła tą przesyłkę. Na kolejny dzień dzwonię kurier z przesyłką ja przekonana że jest to przesyłka numer 2 bo tamta już miała być przecież cofnięta odebrałam ją wcześniej zrobiłam zwrot na przesyłkę numer 1 również na allegro gdzie sklep też mnie o tym nie poinformował. Dzisiaj rano dzwoni do mnie kurier że ma dla mnie telewizor ja w szoku co się okazuje ja odebrałam przesyłkę numer jeden tą bez faktury rozpakowałam postawiłam sobie telewizor a przesyłka z fakturą krążyła przez tydzień czasu pomiędzy DHL a nie wiem czym i dotarła do mnie dopiero po tygodniu dzisiaj sklep Komputronik powiedział że muszę ją odebrać ponieważ nie robią zwrotu jeśli cokolwiek bierze się na fakturę na dzień dzisiejszy jestem z dwoma telewizorami Komputronik nie poczuwa się do tego żeby opłacić zwrot DHL nie chce mi przyjąć zwrotu ponieważ przesyłka jest za duża jestem z dwoma telewizorami i kilka tysięcy w plecy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

fox_paws
#12 Orędownik#

Zakup na jednoosobową działalność, czy na spółkę?

oznacz moderatorów

irmina011083
#1 Nowicjusz#

Jednoosobowa działalność.

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

No to zwrot jest możliwy, chyba że telewizor jest bezpośrednio związany z działalnością, np. firma handluje sprzętem RTV

oznacz moderatorów

irmina011083
#1 Nowicjusz#

Pani w infolinii powiedziała mi że nie ma możliwości jakiegokolwiek zwrotu jeśli była wystawiona faktura. Nie wiem ale po prostu jakiekolwiek konsultacje z tym sklepem to jest jakaś po prostu totalna porażka. Ja w życiu nie spotkałam się z taką sytuacją.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@fox_paws "No to zwrot jest możliwy, chyba że telewizor jest bezpośrednio związany z działalnością, np. firma handluje sprzętem RTV" 

I co im zrobisz jak nie przyjmą? 🙊

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

@sl-aw-ek Negatyw i dyskusja 😛 a tak poważnie nic sobie z Tego nie zrobią.

oznacz moderatorów

irmina011083
#1 Nowicjusz#

Zdecydowanie 😔

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@irmina011083 widzę, że dziś rozpoczęłaś dyskusję ze sprzedającym. Ma on czas na wypowiedź do jutra do godziny 12:38. Jeżeli tego nie zrobi, skorzystaj proszę z przycisku "poproś o pomoc Allegro". 

oznacz moderatorów