anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłać później a karta kredytowa.

GTiStyle
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie mogę zapłacić kartą kredytową? Tylko debetówka przejdzie? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kewinek12
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, operator płatności PayPo nie przyjmuje spłaty zobowiązania kartą kredytową. Możliwa jest spłata kartą debetową, przelewem czy BLIK.

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

No nie można. Próbowałem dzisiaj kilka razy i się nie udało. Bank potwierdza transakcje ale wyskakuje okienko-transakcja zakończona niepowodzeniem. Żadnych wyjaśnień znaleźć nie można. To ciekawe bo przelewem tradycyjnym można płacić mimo, że pieniądze trafią na konto później.Proszę Allegro o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiu148 Spłata jest możliwa przy użyciu karty debetowej, a nie kredytowej - tak jak napisał @Kewinek12 .

nat_not_0-1604476496302.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Zupełnie bez sensu i niewytłumaczalne. Ciekawi mnie dlaczego akurat kartą kredytową nie można zapłacić. To jakieś nieporozumienie.Należałoby w takim razie zamieścić informacje w sekcji "zapłać później" o braku możliwości płatności kartą kredytową. To ważne dla wielu kupujących. Ja, gdybym wiedział nie skorzystał bym z tej formy płatności i już nie skorzystam.

oznacz moderatorów

GTiStyle
#8 Zapaleniec#

Jakiś czas temu też się rozczarowałem w związku z powyższym. No cóż 🙂 

oznacz moderatorów

Chaber_KR
#2 Obserwator#

Odmówienie płatności kartą kredytową jest niezgodne z obowiązującymi przepisami.

Jeśli operator przyjmuje płatności kartami to nie może wybierać tylko kart debetowych. 

Karta płatnicza jest kartą płatniczą i jej właściciel jest odpowiedzialny za jej użycie. 

Sprawa do UOKIK

 

oznacz moderatorów

brzydki1
#7 Wielbiciel#

Bardzo prosta odpowiedź , jak zawsze chodzi o pieniądze. Przykład zbliża się termin nie masz kasy żeby zapłacić , a nie możesz użyć twojej karty kredytowej , musisz skorzystać z raty allegro i tyle , allegro zarobione zadowolone . 

oznacz moderatorów