anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zapłaciłem za przedmiot a nie podalem danych do faktury wat

MAMY ROZWIĄZANIE!
hen_tur
#1 Nowicjusz#

zapłaciłem za przedmiot a nie podałem danych do faktury wat jak uzupełnić ten brak by nie narazić się Allegro bądź skarbówce. Czy wystarczy tylko wysłać dane do faktury sprzedającemu czy ewentualnie są inne procedury.    jeśli tak to proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ZibiK30
#18 Luminarz#

@hen_tur Tak, wyślij sprzedawcy dane i poproś o FV lub paragon z nipem Twojej firmy jesli kwota niższa niż 500 PLN. Jak wysłał Ci paragon to musisz go odesłać aby mógł Ci wystawić FV

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ZibiK30 jak wystawił paragon bez nipu to odesłanie nic nie da bo nie dostanie fv na firmę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kostas11 Tylko jeśli odeśle można zrobić korektę anulując paragon i wystawiając FV. Myśmy tak robili. Trochę dodatkowej pracy dla księgowej, ale dla dobrych relacji z klientem robiło się co można dla jego zadowolenia 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@hen_tur wyślij jak najszybciej maila sprzedawcy co by dostał zanim nabije na paragon, po wydrukowaniu paragonu nie będzie już mógł wystawić FV 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
hen_tur
#1 Nowicjusz#

tak już wysłałem a płaciłem dosłownie parę minut wcześniej wiec powinien dostać na czas bo w niedzielę raczej nie pracuje. serdecznie dziękuje za podpowiedz

oznacz moderatorów