anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapraszam wszystkich zadowolonych z nowego sposobu działania wyszukiwarki do dołączenia do dyskusji

resistdj
#10 Popularyzator#

Jak w tytule, zapraszam do dzielenia się wrażeniami wszystkich tych, na których powołują się moderatorzy Allegro, którym rzekomo tak bardzo spodobała się nowa wersja wyszukiwarki podczas "testów" i prezentowania przedmiotów, że postanowili wprowadzić ten sposób wyświetlania dla wszystkich bez możliwości wyboru. 

 

Chciałbym poznać wasze wrażenia z korzystania z "nowej wersji" serwisu, co wam tak bardzo się spodobało że Allegro stwierdziło, iż to jedyny słuszny sposób prezentowania ofert i z pewnością wszyscy inni przyjmą serdecznie ten "nowoczesny" sposób a pozbawienie użytkowników MOŻLIWOŚCI rozłączenia ofert jest konieczne. 

 

Dla mnie osobiście, jest to upośledzona wersja tego co było wcześniej. Mnóstwo ofert które jeszcze kilka dni temu (nawet wczoraj przeglądając jako niezalogowany) były widoczne - wraz z nadejściem 1.10.2024 magicznie WYPAROWAŁY ! Wyprowadźcie mnie proszę z błędu i wskażcie proszę, gdzież to one się ukryły? Przecież ludzie płacą za promowanie ofert, nawet gdy ich oferty sprzedaży nie zakończą się sprzedażą, a ich ofert nie widać. Do końca września były widoczne, czyżby nagle tysiące ofert się zakończyło w jednej minucie? Co prawda w ulubionych te co mam zapisane nadal istnieją i po wejściu w nie można normalnie je przeglądać, lecz po powrocie do danej kategorii znów wyparowują. Dlaczego ich nie widać? A może w ten sposób lepiej się sprzedadzą jeśli będą niewidoczne dla 99% użytkowników? 

 

Proszę serdecznie i szczerze, aby ludzie którym tak bardzo spodobała się nowa wersja wyszukiwarki i prezentowania ofert, podpowiedzieli jak z tego wybryku natury korzystać i co w szczególności wam się tak ogromnie spodobało. No bo chyba moderatorzy Allegro nie kłamali w kwestii tego że był niesamowity odzew pozytywnych opinii na temat nowego sposobu wyszukiwania ? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

radzillla
#8 Zapaleniec#

Produkt szybciej wyszukuję wpisując w wyszukiwarce google, która kieruje mnie linkiem bezpośrednio do strony produktu na allegro. Szybciej w taki sposób coś jestem w stanie wyszukać niż wpisywać i szukać bezpośrednio w wyszukiwarce allegro. Przecież to jest jakiś absurd. Wpisuję przedmiot na allegro i nie mogę go znaleźć. Wpisuję w google znajduje bez problemu i daje linka bezpośrednio do strony produktu na allegro. Kabaret

Niestety ale nie akceptuję takiej dziwacznej formy wyszukiwania. Starsza była o wiele lepsza nowa niestety jest TRAGICZNA. Po 20 latach trzeba będzie się pożegnać.  btw. moi rodzice mieli zawsze lekkie problemy z wyszukiwaniem na allegro a teraz to już tragedia totalna zupełnie sobie z tym nie poradzą.  Przykre to jest

oznacz moderatorów

resistdj
#10 Popularyzator#

Ja również, dlatego pytam tych wszystkich którym rzekomo spodobała się nowa wersja, jak z tego cudu korzystać, bo w logiczny sposób się nie da. Wpisywanie w google i przechodzenie w ten sposób do konkretnej oferty jest ostatnią deską ratunku jeśli chce się coś wyszukać, ale w ten sposób to ja mogę sobie szukać czegoś czego nigdzie więcej nie można dostać a nie codziennych zakupów. Pracownicy Allegro twierdzą że nowy sposób wyszukiwania pozwala kupującym zaoszczędzić mnóstwo czasu i trafniej wskazywać oferty które mogą ich zainteresować. Może jestem dziwny, ale mi ten nowy sposób zajmuje 3x tyle czasu którego potrzebowałem wcześniej, a przy tym zniechęca do Allegro jako całokształtu. 

oznacz moderatorów

mateusz1_2011
#7 Wielbiciel#

Prosiłbym allegro o przywrócenia przycisku rozłaczania ofert, wyszukiwanie produktów to jakiś żart...

oznacz moderatorów

resistdj
#10 Popularyzator#

Ojej, na razie 3 niezadowolonych, a przecież Allegro zapewniało że zdecydowana większość "testerów" pozytywnie zareagowała na zmiany. Gdzież to oni się schowali? Czy zniknęli równie szybko jak cała masa ofert?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

AGW_W-wa
#1 Nowicjusz#

Większego **piiip**yzmu w wyszukiwaniu nie widziałem. Zazwyczaj kupuje tu gry na konsole. Wpisując konkretny tytuł otrzymuję zazwyczaj 2-4 grupy. Muszę wchodzić do każdej z osobna, by móc znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę.  Wyszukiwanie jest nad wyraz nienaturalne i trwa kilka razy dłużej. 

oznacz moderatorów

resistdj
#10 Popularyzator#

Wg moderatorów trwa krócej, to nie możliwe że trwa dłużej skoro moderatorzy twierdzą inaczej !

oznacz moderatorów

AGW_W-wa
#1 Nowicjusz#

Wypipali mi słowo Id_ioty-zmu... to jakaś żenada... :))))

oznacz moderatorów

forfun26
#1 Nowicjusz#

Allegro miało(do 1 października) najlepszą wyszukiwarkę produktów spośród wszystkich portali aukcyjnych(taki **piiip** potrafi nie pokazywać ofert, które istnieją), bo i działająca, i praktyczna. Od kilku lat ktoś sabotuje działanie tego serwisu, bo usunęli przecież filtr: "pokaż wystawione w ciągu", "zlikwidowali" komentarze i ich znaczenie(po roku znikają i ogólnie twoja reputacja jako osoby prywatnej jest zrównana z nowym użytkownikiem). Kto podsuwa te pomysły to musi pracować albo dla **piiip**a lub(co bardziej prawdopodobne) dla wspominanego **piiip**a. Wszystko źle - tak to można w skrócie podsumować. Decyzje, których nie można wytłumaczyć racjonalnie.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@forfun26 "Allegro miało(do 1 października) najlepszą wyszukiwarkę produktów spośród wszystkich portali aukcyjnych" - albo to mało śmieszny żart, albo w życiu nie byłeś na porządnym portalu, np. e.Bay. 

Wyszukiwarka Allegro już przedtem była szajsem, teraz praktycznie przestała istnieć, więc może to i lepiej 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

szatan74
#8 Zapaleniec#

Proszę mi powiedzieć czy teraz w wyszuliwarce oferty Allegro Lokalne nie są widoczne??

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@szatan74 

Zdarzają się. Nie raz na dole pojawia się konkretna oferta, lub grupa ofert związana z frazą.

oznacz moderatorów