anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta a karty allegro.

Client:110268773
#7 Wielbiciel#

Cześć, zamawiałam dla sąsiadki na allegro i zakładając konto podałam przez przypadek jej dane w danych użytkownika, zamiast tylko w dostawie. Mail jest mój (z imieniem i nazwiskiem) oraz mój numer telefonu. 

Doładowałam konto kartami allegro za 1000 zł i cyk. Blokada konta. Teraz przez to że nazwisko się nie zgadza Allegro nie chce mi odblokować konto, a ja zostałam okradziona na 1000 zł, bo support twierdzi, że mam zwrócić karty do sklepu, a sklep twierdzi, że nie przyjmuje zwrotów kodów, zwłaszcza gdy zostały użyte.

 

Co robic?

 

 

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110268773 Cześć. Przykro mi, ale sprawę zawieszonego konta wyjaśnisz tylko mejlowo z Działem Bezpieczeństwa (czyli kontynuuj korespondencję numer 32090834). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:110268773
#7 Wielbiciel#

Niestety nic z nimi nie wyjaśnię. Dział bezpieczeństwa nie jest zainteresowany zwrotem moich pieniędzy, zostałam po prostu okradziona, bo inaczej tego nazwać nie można, a to tylko dlatego, że Imię i Nazwisko się nie zgadza na koncie. Spróbowałam jeszcze ze zgłoszeniem do działu kuponów, żeby je odblokowali, bo nauczona złymi doświadczeniami z allegro zachowałam je na szczęście.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Allegro nie ma możliwości zweryfikowania właściciela konta e-mail czy danego numeru telefonu. To użytkownik samemu potwierdza, że należą one do niego (poprzez podanie kodu lub kliknięciu w link). 

Co do imienia i nazwiska w adresie email, to żaden akt prawny nie nakazuje aby było ono prawdziwe (możesz nazywać się np. Paweł Nowak, a w mailu mieć jankowalski@...).

A co do kart doładowujących, to nie są one imienne, więc nie ma możliwości powiązania konta na którym użyto kodu z użytkownikiem który dokonał zakupu (zwłaszcza jak kod kupiony został w sklepie stacjonarnym).

oznacz moderatorów

Client:110268773
#7 Wielbiciel#

I to jest argument by je przywłaszczyć? Kody są wprowadzone na koncie i nie można z nimi nic zrobić, bo konto jest zawieszone. Więc krótko mówiąc allegro zablokowało mi możliwość dysponowania moimi pieniędzmi. 

oznacz moderatorów