anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie podejrzenia ewidentnego oszustwa, fałszywego konta.

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Ku przestrodze i ku uwadze moderatorów! Może uda się w porę zblokować konto oszusta Client:118824145

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Opis sytuacji:

Zalicytowałem i wygrałem licytację Iphona. Aukcja od początku podejrzana. Brak realnych zdjęć produktu, konto sprzedającego aktywne od miesiąca, utrudniony kontakt ze sprzedającym.

Na moją prośbę o zdjęcia telefonu cisza! Kolejną wiadomość wysłałem, przychodzi odpowiedz "Nie ma możliwości zrobienia zdjęć, bo telefony pochodzą z zewnętrznej hurtowni."

Moje kolejne pytanie do sprzedającego o wysyłkę za pobraniem, odbiór osobisty zostały już bez odpowiedzi. Kontakt się urwał, bo oszustwo się nie udało.

Wgląd w moją korespondencję z tym osobnikiem na życzenie moderacji mogę tu wkleić lub udostępnić w jakikolwiek inny sposób.

Na chwilę obecną ten użytkownik ma CZTERY TAKIE SAME LICYTACJE. Ten sam opis co do litery, to samo zdjęcie poglądowe z Internetu.

Adres do korespondencji tego użytkownika prawdopodobnie nie istnieje. Wstępnie to sprawdziłem.

Dla każdego chyba zdroworozsądkowego człowieka, to jawny przekręt i próba wyłudzenia.

Wierzę w mądrość i doświadczenie moderatorów.

Może ten temat uchroni kogoś przed ewidentnym scamem...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

@Gonzo7878 Jak ktoś kupi to zapewne odzyska śrdoki, widać że ktoś przeoczył tą ofertę, nie zweryfikował itd.

oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję, że nie będzie musiał środków odzyskiwać, bo Allegro w porę z tym porządek zrobi... 😉

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gonzo7878 Dzięki za zgłoszenie. 🙂 Możesz dodać zrzuty ekranu tutaj lub wysłać je na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj proszę link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240308-075714.png

oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240308-075733.png

oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240308-075814.png

oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20240308-075841.png

oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

W dziwnej kolejności screeny dodałem... Najstarszy, a zarazem początek korespondencji, najniżej. Po ostatniej wiadomosci, cisza, zero odpowiedzi. W międzyczasie gość już cztery takie same licytacje zrobił i zakończył.

oznacz moderatorów

Gonzo7878
#8 Zapaleniec#

Nie mogę już edytować swojej ostatniej wypowiedzi...

Wygląda jednak na to że screeny są w dobrej kolejności .

Bardzo przepraszam za zamieszanie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Gonzo7878 Poprosiłam odpowiedni zespół o zweryfikowanie tego konta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów