anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Około trzech tygodni temu Zgłaszałem problem. Oczywiście nikt się zgłoszeniem nie zajął bo po co się tym zajmować skoro dział techniczny ma te zgłoszenia gdzieś. W ciągu tych trzech tygodni pisałem 2 razy z doradcą i zgłoszenie ciągle jest ponaglane. Oczywiście od trzech tygodni nie dostałem żadnej odpowiedzi. 

Chodzi o Allegro Gadane wszystko wysłałem zrzuty ekranu i filmik. Codziennie muszę odinstalować i zainstalować aplikację ,żeby móc się dostać na gadane czyszczenie aplikacji nie pomaga.

Skoro taka jest wasza pomoc w rozwiązaniu zgłoszeń nic nie pisząc w czym jest problem, dlaczego tak się dzieje, to gratulacje.

Już nawet nie pisze na jakim etapie jest to zgłoszenie bo po co skoro macie to gdzieś.

Najwyżej będę codziennie odinstalowywał i zainstalowywal aplikację ,skoro nie chcecie pomóc.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agent555, czy możesz podać numer zgłoszenia, o którym mówisz? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@mr_oma , Numeru zgłoszenia nie pamiętam.

Podam numer ostatniej rozmowy z doradcą.

00063aH5X9188QH7.  11 maj 11:05

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agent555, wydaje mi się, że znalazłam ten wątek - pracowniczka Allegro obiecała, że skonsultuje się z działem technicznym. Natomiast nie zgadza się data, piszesz o 11 maja, a powyższą wiadomość otrzymałeś 7 maja.

Tym niemniej poprosiłam, aby wrócono do Ciebie z informacją zwrotną. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@mr_oma ,Tak zgadza sprawdziłem 7 maja dostałem wiadomość  na maila maja ,ale 11 maja pisałem z doradcą na czacie co się dzieje z tym zgloszeniem, oczywiście doradcą na czacie wysłał ponaglenie.

Już nawet nie oczekuje na żadną wiadomość w tej sprawie , bo i tak jej raczej nie dostanę skoro minęło już tyle czasu. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agent555, postaram się ją dla Ciebie zdobyć. Przepraszam Cię, że tyle to trwa.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@mr_oma  Kilka minut temu dostałem e-maila z działu technicznego że sprawa jest nadal rozwiązywana.

Dziękuję ci że zajęłaś się tym zgloszeniem , być może niebawem otrzymam rozwiązanie problemu dlaczego tak się dzieje.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Raz jeszcze dziękuję.

oznacz moderatorów