anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana cen

MAMY ROZWIĄZANIE!
betmary
#10 Popularyzator#

Wczoraj dodałam do koszyka kilka rzeczy od jednego sprzedawcy, a dziś kończyłam robienie zakupów, przechodzę do płatności i nagle ceny 5 dodanych wczoraj przedmiotów zmieniły się na wyższe o ok. 4-5zł. Niewiele brakowało, a bym to przeoczyła i zapłaciła. Czy takie produkty po zmianie ceny nie powinny zniknąć z koszyka albo przynajmniej nie powinno się wyświetlić jakieś powiadomienie o zmianie ceny?
I drugie pytanie. Jeśli jakiś produkt jest chwilowo w
supercenie, to gdzie znajdę informację, do kiedy dokładnie ta cena obowiązuje? Często płacę 1-2 dni po tym, jak dodam część produktów do koszyka, bo zwykle przeglądam jeszcze inne oferty tego sprzedawcy, co czasami zajmuje sporo czasu, a nie zawsze ten czas mam, więc zostawiam to sobie na następny dzień. Gdybym jednak wiedziała, że do tego czasu ta supercena wygaśnie, to pewnie opłaciłabym zakup od razu

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@betmary Cześć. 🙂 Przykro mi, ale dodanie produktów do koszyka nie oznacza ich rezerwacji, czy gwarancji ceny. Nie znajdziesz też nigdzie informacji, do kiedy jakaś cena obowiązuje, bo to sprzedający decyduje, w jakiej cenie towar oferuje i może tę cenę zmienić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Rozumiem, że nie oznacza rezerwacji, ale jeśli zmienia się cena produktów w koszyku, to przynajmniej powinno wyświetlić się automatycznie jakieś powiadomienie.
W takim razie teraz będę robić screeny zawartości koszyka 😞

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@betmary Dostaniesz powiadomienie wtedy, kiedy dana oferta będzie dodana do ulubionych (dawniej obserwowanych) > w koszyku nie ma powiadomień

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Tak, te powiadomienia o zmianie ceny ulubionych też są irytujące, bo nie informują nawet, czy cena wzrosła czy może została obniżona. Również trzeba robić screena i to sprawdzać, więc na jedno wychodzi 😛

oznacz moderatorów