anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana czasu dostawy przez sprzedającego po zakupie

aidualk14
#1 Nowicjusz#

Gdy kupowałam przedmiot czas dostawy pokazywał 11-12 dni roboczych. Po kilku dniach sprzedający zmienil ofertę i czas dostawy to 23-27 dni. Czy w takiej sytuacji obowiązuje mnie oferta w dniu zawarcia umowy czyli zakupu czy już nowa ? Dodam, że prawo nie działa w stecz i jeśli podjęłam zakup z takim czasem realizacji to kolejne zmiany nie powinny mnie obowiązywać. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aidualk14 masz rację, obowiązują Cię zasady z chwili zawarcia umowy. Zaznaczę, że to o czym mówisz to "przewidywany czas dostawy" i może on się zmieniać w zależności od tego, jak skutecznie sprzedawca nadaje przesyłki w terminie oraz od samego przewoźnika.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@aidualk14 jeżeli wejdziesz w ofertę z poziomu "moje zakupy" lub z linku przesłanego Ci w mailu o zakupie to zobaczysz wygląd oferty w momencie zakupu, w zakładce dostawa będzie deklaracja sprzedawcy w jakim czasie nada przesyłkę, czas dostawy wyświetlany przez allegro jest brany z księżyca i być może sprzedawca ustawił, że wyśle towar w 30 dni a allegro uznało, że doręczenie nastąpi przed czasem nadania - co jest NORMĄ na allegro. 

oznacz moderatorów