anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostatni raz coś kupuję

FishBeat
#12 Orędownik#

Chciałem kupić obroże Foresto dla kota - nie da się w durnym katalogu allegro. Zamówiłem, zapłaciłem - allegro doliczyło mi jakieś koszty wysyłki (mimo, że mam smarta). Pier***e. Wolę jednak iść do miejscowego sklepu zoologicznego. Ostatni raz tu coś szukałem - jestem zniesmaczony. Żegnam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pinsplash
#21 Demiurg#

@FishBeat bo nie przeczytałeś regulaminu Smarka - on NIE gwaratuje WSZYSTKICH bezpłatnych dostaw....

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek to kolejny post o Smarku w ostatnich dniach, chyba pora przekazać działowi marketingu że komunikacja do klienta została s!@#$na....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash jak by tego mało sprzedawcy za to dostają po dopie https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/komentarz-za-brak-smarta/m-p/554529/highli... 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Wiem o tym, że nie ma gwarancji wszystkich dostaw. Zobaczcie jaka ciekawostka - wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "obroża foresto" i np sortowanie po cenie - żaden sprzedawca nie ma oznaczenia smart i to mnie zgubiło. 😞 Myślałem, że to znowu jakiś błąd allegro lub jakieś testy, że nie wyświetla znaczków smart przy ofertach. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@FishBeat 

Powód braku SMARTA jest bardzo oczywisty.

Produkty w 100% znajdują się w kategorii

https://allegro.pl/kategoria/artykuly-dla-zwierzat-leki-weterynaryjne-bez-recepty-321823

a ta nie podlega pod program SMART.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Trzeba patrzeć co sie robi

czytac ze zeozumieniem

wybierav te metody dostawy które są oznaczone znakiem smart. Metody wysyłki bez smarta tez istnieją obok tych smartowych

czytac czytać czytac

sprawdzax podsumowanie zakupów bo już tam przed kliknięciem „zapłać” widać czy płacisz za przesyłkę czy nie zamiast bezmyślnie klikać a potem wylewać żale 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@FishBeat Zgadzam się, jest tu teraz bu.....bałagan.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat sprawdziłam Twój ostatni zakup dotyczący karmy i opłata za wysyłkę została naliczona Ci prawidłowo. Abyś mógł skorzystać z darmowej wysyłki, oferta oraz dana metoda dostawy, z której chcesz skorzystać musi posiadać oznaczenie Smart. Samo wykupienie subskrypcji nie wystarczy, sprzedawca również musi oferować Smart. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Ale ja nigdy nie kupowałem żadnej karmy na allegro, można wiedzieć co Pani sprawdzała?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat przepraszam, chodziło mi oczywiście o zamówienie 85666c30-de77-11ed-8199-bde4c019cf89 Bayer Foresto dla psa i kota poniżej 8kg 38cm. Pozostałe informacje, które skazałam się zgadzają. Zamówienie nie było Smart, ponieważ sprzedawca go nie oferował.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Chciałem się dowiedzieć - co stoi na przeszkodzie, że do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Skąd @w_kiwi wzięła dane, że ja kupowałem u was na allegro jakąś karmę?

Foresto kupione w zwykłym sklepie kosztowało 98,80, także nie polecam zakupów na allegro bo są tam zawyżone ceny! pewnie przez kosmiczne prowizje.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Prowizje windują cenę a jakby ta oferta była ze smartem to koszt byłby jeszcze większy gdyż sprzedawca musi wliczyć w cenę również dopłatę do Smarta.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@FishBeat Tak to wychodzi jak się nie czyta dokładnie > bezmyślne klikanie "kup teraz" i "zapłać" > bez sprawdzania poszczególnych etapów > aby szybciej > a potem "płacz i zgrzytanie zębów" > i kto tu jest winny? >pytanie retoryczne

oznacz moderatorów