anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana czasu dostawy

kris71c
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem, że czas dostawy jest inny przed i po kupnie. Wyśnię o co chodzi. Przed kupnem na aukcji jest czas dostawy np. 2 dni robocze a po kupnie przy aukcji jest zmieniony np. na 3,4 dni. Zaznaczę ,że nie u wszystkich sprzedających. Czy ktoś zauważył coś takiego. Jak będę miał zrobione zrzuty ekranu to dołączę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro ostatnio wpisuje do ofert wyliczony przez siebie średni czas dostawy (wysyłki) u danego sprzedawcy, a oprócz tego w tej samej ofercie sprzedawca wpisuje swój własny, deklarowany czas dostawy (wysyłki) dla danej aukcji. Czasy te mogą  być różne i są podane przed zakupem w zakładce Dostawa i płatność, w szczegółach dostawy. Nie wiem, gdzie to widzisz po zakupie, ale prawdopodobnie widzisz już tylko jeden z tych czasów. To oczywiście wprowadza kupującego w błąd - było już wielokrotnie tu poruszane.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Ja dzisiaj wieczorem będę robić zakupy, to przyjrzę się temu i napiszę jak to wygląda od strony klienta.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kris71c
#7 Wielbiciel#

Przy ostatnim zakupie informacja przy aukcji przed zakupem była do 4 dni roboczych, po zakupie informacja 14 dni roboczych (masakra). Jak bym wiedział , że tak długo to bym kupił u innego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to zakup od firmy i nie chcesz czekać, wyślij odstąpienie od umowy, otrzymasz zwrot wpłaty. Allegro wprowadza w błąd tymi podwójnymi informacjami o czasie wysyłki - dostawy.

A może to Ty mylisz czas wysyłki z czasem dostawy? Sprawdź, to dwie różne sprawy.

oznacz moderatorów

kris71c
#7 Wielbiciel#

Twoja przesyłka

PRZEWIDYWANY CZAS DOSTAWY

czw. 23 kwi.

 

Kupione 01.04.2020r

oznacz moderatorów