anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana imienia i nazwiska na koncie kupujacego

Client:110596751
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam

Kilka tygodni temu założyłam sobie konto ale mój pierwszy zakup był dla mojej bratowej i podałam jej imię nazwisko i adres w adresie dostawy ale i chyba niechcący jako dane mojego konta. Dopiero się zorientowałam kiedy maile były zaadresowane do Justyny zamiast Katarzyny. Zmieniłam mój adres i telefon ale nie mogę zmienić imienia i nazwiska. Na koncie widać że adres mailowy jest mój i płatności też są z mojego imienia. Czy mógłby to ktoś zmienić proszę?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:110596751 ciężko ze zmianą tych danych, skoro to nowe konto załóż drugie na poprawne dane a to zamknij 🙂

Tu masz instrukcję spróbuj ale jak odrzucą to pozostanie nowe konto 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-moge-zmienic-imie-i-n...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:110596751  To bardzo ładnie że założyłaś konto Allegro dla swojej bratowej, ale nie próbuj już tego odkręcać bo tylko kłopot robisz sobie i jej też. 

Po prostu załóż sobie całkiem nowe konto a tamto oddaj bratowej tak jak miało być od początku.

Prościej i bezproblemowo będzie zmienić konto bankowe na koncie bratowej i adres, ale imię i nazwisko zmienić będzie bardzo trudno i raczej niemożliwe. No chyba że załączysz dokument ze stanu cywilnego z okazji swojego ślubu.

oznacz moderatorów