anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ustawień konta - jak zdefiniować odgórnie preferowaną formę płatności?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam. Mam pytanie, jak zdefiniować odgórnie preferowaną formę płatności? Gdy klikam "Kupuję i płacę", albo nawet po dodaniu do koszyka jakiś produkt, z automatu mi wybiera AllegroPay, a ja chcę aby z automatu była płatność przy pomocy karty. Nie widzę nigdzie opcji zmiany tego, i prawie zawsze musze klikać zmień płatność i dopiero wybrać zakup przy pomocy karty. Strasznie mnie to denerwuje. Pomoże ktoś?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Taka sugestia, a masz Allegro Pay?

oznacz moderatorów
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

Tak mam.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@wysoczanin1 Nie zmienisz tego, musiałbyś rozwiązać umowę z Allegro Pay. 

oznacz moderatorów
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

Pytanie czy to celowy zabieg czy po prostu znowu ktoś nie pomyślał!? Można to gdzieś zgłosić do ekipy allegro?
Chociaż nie wiem czy sens bo rok się prosiłem o dodanie opcji "szukaj wielu".

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wysoczanin1 Jeśli skorzystałeś przynajmniej raz z Allegro Pay, to automatycznie będzie to pierwsza, sugerowana opcja płatności. Jeśli chodzi natomiast o "szukaj wielu" to w przeglądarce ta opcja jest dostępna i pracujemy nad tym, aby udostępnić ją również w aplikacjach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

Proponuje poddać gdzieś pod głosowanie możliwość zdefiniowania w ustawieniach konta preferowanej opcji płatności, chyba, że znów nie posłuchacie rady stałego klienta i dopiero za rok wprowadzicie taką opcję;/ ( tak było w przypadku opcji "Szukaj wielu", gdyż co najmniej rok przed zaimplementowaniem tej opcji na stronie allegro pisałem do Was o przydatności takiego rozwiązania. W apce też się przyda;)
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź;)

oznacz moderatorów