anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikajace pieniadze

gigabyte250
#7 Wielbiciel#

Mieliście może taki przypadek że po zleceniu zwrotu, pieniądze pojawiły się na koncie a potem z niego zniknęły? Czy mieliście taki przypadek?

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pieniądze mają to do siebie że jak szybko się pojawiają to też tak potrafią zniknąć (tak żartem) .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gigabyte250 Opisz dokładnie tę sytuację. Którego zamówienia dotyczy ten problem? Dostałeś od nas informację, że sprzedający zlecił zwrot? Czy widzisz tę operację w historii swojego rachunku?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gigabyte250 Tak. Kilka osób na tym forum opisywało dokładnie taki przypadek. Wygląda to tak, jak Allegro Finanse oddawało pieniądze na konto, a potem je cofało na własny rachunek. Te zgłoszenia nigdy nie zostały do końca jednoznacznie wyjaśnione. 

oznacz moderatorów

gigabyte250
#7 Wielbiciel#

A ile się czeka na zwrot. Pieniadze pojawiły się na koncie  potem znikły A niema w histori że zostały zwrócone 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To taki znikający punkt, oczywiście takie przypadki były tu opisane, teraz tylko moderatorzy mogą odpowiedzieć ile się czeka. 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 A ty oczywiście powtarzasz posty po innych. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96Nauczyłem się od ciebie, oczywiście.😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Super, teraz już wiem, dlaczego kopiujesz żywcem moje posty i wklejasz je jak własne bez cudzysłowu i bez linku do mojej wypowiedzi. Oczywiście chciałbyś, aby były uznana jako twoje i zdobyć rozwiązanie, bo najczęściej kopiujesz moje posty, które są zaznaczone jako rozwiązanie. To nie jest uczciwe, ale od ciebie nie można wiele wymagać. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
Błazenada jako sposób na życie... 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gigabyte250 Taki zwrot powinien trwać około 3 dni robocze. Jeśli pieniądze Ci się pojawiły w tym czasie i znikły z konta, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f Napisz tu później, co Ci odpowiedziano. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gigabyte250 Czy w historii rachunku bankowego widzisz operację, o której piszesz tzn. zwrot i ponowne pobranie? 

Raz jeszcze proszę o wskazanie numeru zamówienia, którego dotyczy Twoje zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów