anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknęło filtrowanie po kraju wysyłki?

Ecto
#8 Zapaleniec#

Wie ktoś dlaczego zniknęła możliwość filtrowania po kraju wysyłki? Bardzo często, właściwie zawsze z niej korzystałem, wychodząc z założenia, że jak będę chciał kupić na **piiip**s, to sam sobie zamówię (co też i często czynię). Zamiast tego pojawiło się **piiip**yczne : dostawa za dzień, dwa , czy coś w tym stylu. Co jest dla mnie **piiip**yczne, bo mnie interesuje ochrona prawna po zakupie u polskiego sprzedawcy w Polsce, a nie kiedy będzie dostawa, bo w niektórych przypadkach jest nawet nierealna. 

Ogólnie moim zdaniem z Allegro zrobiła się kaszana. Zamiast serwisu aukcyjnego zrobiła się podróba **piiip**a. Tylko gorsza, bo nie ma własnych produktów, dystrybucji i nie ma możliwości wyfiltrować ofert od Chińczyków.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ecto Można wybrać dostawę z Polski z opcjach filtrowania w danej kategorii:

nat_not_0-1606723531149.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ecto
#8 Zapaleniec#

Doprawdy? W którym miejscu?

 

Filtry1.pngFiltry2.pngFiltry3.png

Mogłem wstawić tylko 3 obrazki, a zrzuty były na 4 zaraz dorzucę 4. 

Filtry4.png

 

To było dla przykładu:

Kat.png

Ale na innych jest tak samo.

oznacz moderatorów

Ecto
#8 Zapaleniec#

Generalnie wyszło to, gdy chciałem kupić siatkę maskującą. Próbowałem wyszukać właśnie po dostawie z Polski, bo z Ali to zamówię sobie sam bez pośrednika. Z innymi rzeczami jest tak samo.

siatka.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ecto Dla kategorii, która Cię interesuje, ta opcja filtrowania faktycznie nie jest dostępna. Ale np. w dziale Moda wciąż można z niej korzystać. 

Opcje filtrowania dodajemy lub usuwamy na podstawie badań dotyczących tego, w jaki sposób klienci z nich korzytsają. Mało popularne w danej kategorii filtry przestają być dostępne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Wiolka165
#8 Zapaleniec#

Jak najbardziej podpinam się do irytacji osób które chcą kupić coś na allegro ale jak zacznie się zamawiać to człowiek nie wie czy nie pomylił strony z **piiip**. 

oznacz moderatorów

Wiolka165
#8 Zapaleniec#

Dostawa dzisiaj, jutro, pojutrze..... 

To jest bardzo ważny filtr 😂😂

oznacz moderatorów

Ecto
#8 Zapaleniec#

Aha, szczególnie, że wszyscy się asekurują i przy zaznaczeniu tej opcji nic nie zostaje.

oznacz moderatorów

Wiolka165
#8 Zapaleniec#

Właśnie ten **piiip**yczny filtr powinien zniknąć w pierwszej kolejności a możliwość zaznaczenia wysyłki z Polski powinna być w każdej kategorii. Coraz częściej po wejściu dwudziesty raz z rzędu w aukcję z wysyłką z Chin szukam po prostu innego sklepu gdzie wiem że towar wysyłany jest z Polski 

oznacz moderatorów

aalleeola
#7 Wielbiciel#

To nie zawsze działa, czasem wysyłka z kraju trwa dłużnej z jakiegoś powodu.

oznacz moderatorów

faun77
#8 Zapaleniec#

Proponuję coś z tym zrobić we wszystkich kategoriach. Jak bym chciał zamawiać z Chin to użyję do tego innego portalu. Zamawiam z Allegro bo dostawa jest max 7 dni i za to płacę więcej.

oznacz moderatorów

Elf-eurdz
#7 Wielbiciel#

Jak usuniecie filtrowanie, to nikt z niego nie skorzysta. Sprytne. Potem możecie mówić, że nikt tego nie chce. otóż prawda jest taka, że nikt nie chce kupować na Allegro z A...x...es płacąc jakiemuś cwanemu pośrednikowi za zamówienie na chińskiej platformie. I przy okazji płacąc prowizję Allegro. Brak możliwości filtrowania po kraju wysyłki w przypadku wielu kategorii właściwie uniemożliwia używanie waszej platformy. Nie chce powiedzieć, że z roku na rok Allegro jest co raz gorsze, ale niestety tak jest. Chcecie być pośrednikiem w handlu na chińskiej platformie? Macie takie prawo. Ale beze mnie.

oznacz moderatorów

Turusan
#1 Nowicjusz#

Zaskakujące jest zatem dla mnie, że ludziom wg badań Allegro jest wszystko jedno czy zamówią dużo tańszą chińską podróbkę Lego czy faktyczne Lego.

Trudno się szuka dobrej oferty jeśli trzeba klikać na każdą z osobna i sprawdzać czy nie jest z Chin.

Nie powinno być nawet legalne by wystawiać oferty sprzedaży produktów podszywających się pod daną markę. 

oznacz moderatorów

nopainnogame
#8 Zapaleniec#

Zwłaszcza mało popularne jak elektronika.Ciekawe kiedy UOKiK weźmie się za pomarańczowych i Allegro przestanie być rezerwuaremwszelkiego rodzaju PODRÓBEK ?!

oznacz moderatorów

aalleeola
#7 Wielbiciel#

Dlaczego np. w dziale budowlanym nie ma tej opcji? Żeby kupić baterię wannową muszę przesiewać mnóstwo jakichś łączek, czajników i wynalazków od chiń....... Mam remont i chcę szybko kupić . Te ich rzeczy , często nie dotyczą działu w którym je umieszczają !

oznacz moderatorów

bor_mar_bor
#2 Obserwator#

za bardzo kombinujecie, co utrudnia, zamiast ułatwiać

oznacz moderatorów

faun77
#8 Zapaleniec#

Prosimy o wprowadzenie tej opcji na wszystkich kategoriach. Kilka razy zdarzyło mi się kupić i to jest totalna porażka. Brak zwrotów, a czasem przesyłka nie dotarła, a kurier zaznaczył że dostarczył. Makabra jakaś. Jak będę chciał kupić chińszczyzne to wejdę na inny portal.

oznacz moderatorów

nopainnogame
#8 Zapaleniec#

Świetna podpowiedź. Gratulujemy elokwencji !

oznacz moderatorów

1atryda
#8 Zapaleniec#

Witam..

Jak najbardziej popieram uwagę. W opcjach wyszukiwania powinna być zawsze możliwość wyboru wysyłki tylko z Polski... Na ali... expres, babie itp. sam sobie kupię. Za dostawę z Chin czy innych innostrańców dziękuję bardzo, bo tu mają narzuty i nie mam ochoty potem jeszcze użerać się z celnikami. Ostatnio zrezygnowałem zakupu widząc dostawę z Chin. W wielu opcjach była możliwość wyboru "dostawa z Polski" gdzie jest? MA BYĆ!!!!. Brak zniechęca do szukania po 20-30 sztuce od  [edycja]. Poza tym zaczynają oni oszukiwać co do miejsc wysyłki. Za to sprzedawcy spoza Polski powinni płacić dodatkowy haracz.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Popieram ,jak chcę coś kupić to zwykle szukam produktów krajowych ,a w żadnym wypadku dostarczanych z Chin .W ogóle towar dostarczany z Chin powinien być oddzielnie zaznaczony ,większości to tylko zaśmieca przeglądanie poszukiwanej pozycji .

oznacz moderatorów