anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem dodany do czarnej listy

MAMY ROZWIĄZANIE!
domarski_m
#7 Wielbiciel#

Sprzedający dodał mnie do czarnej listy przez co nie mogę zrobić u niego zakupów. 

Ale dlaczego to zrobił? Moje podejrzenie jest takie. Po zakupie, oceniłem transakcję i poleciłem sprzedającego z tym, że za koszt przesyłki dałem jedną gwiazdkę. Za wysyłkę taśmy klejącej zapłaciłem 24,99zł.  Mam wrażenie, że sprzedający obawia się, być może złej opinii po kolejnym moim zakupie i przez to mnie zablokował. Myślę, że to jest nie fair i allegro powinno coś z tym zrobić.  Jestem na czarnej liście za opinie o zakupie... 

oznacz moderatorów
396 ODPOWIEDZI 396
dyanna1
#8 Zapaleniec#

A ja zostałam dodana do czarnej listy ponieważ rozmyśliłam się po licytacji do zakupu towaru, podczas gdy do 3 dni można się rozmyślić i nie zapłacić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@dyanna1 Zakładasz nowy wątek? sprzedający ma swoją CL, chcesz kupić towar od kogoś co nie chce Ci sprzedać??? Oczywiście zawsze można polemizować czy im wolno odmówić sprzedaży, wg prawa-nie wolno.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

To kup u kogoś innego....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ty według zasad możesz się rozmyślić a sprzedawca może cię wpisać na CL .Na przyszłość licytuj z głową i tylko to co jesteś pewna że potrzebujesz .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@dyanna1 Nie Ty zostałaś dodana, tylko Twój nick. Załóż sobie nowe konto na Allegro, z nowym nickiem i bez problemu kupisz u tego sprzedawcy. Jeśli to był zakup od firmy-sklepu, masz prawo rozmyślić się w czasie do 14 dni od odbioru towaru, możesz też rozmyślić się przed zapłatą i przed odbiorem.

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Na jakiej podstawie? Prawnie , to chyba wątpliwe, ale najczęściej na podstawie podejrzeń. Na tej samej podstawie są blokowane konta użytkowników przez Allegro. Na podstawie węszenia.

oznacz moderatorów
dyanna1
#8 Zapaleniec#

Jak mnie nie chce jako klienta a mam wiele rzeczy od supelo no to nie, stracił kasę - jedni tak wolą no to cóż ja na to poradzę 🙂

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

A pewnie. Jak Ci radzi xyz96 załóż jeszcze z pięć kont. Będziesz mieć na "zapas".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Client:44205174
#7 Wielbiciel#

Podobna sytuacja ...wkurza mnie to ... i więcej wkurza  mnie to co alegro to ignoruje  

oznacz moderatorów
NIUM007
#8 Zapaleniec#

To allegro powinno weryfikować,  a nie sprzedający zwłaszcza bezpodstawnie. 

oznacz moderatorów
andee867
#7 Wielbiciel#

Bez sensu przecież kupując na allegro masz podaną cene wysyłki i zaznaczając ją zgadzasz sie na warunki kupna sprzedaży a potem masz pretensje że wysyłka kosztowała 24 zł i dajesz 1 gwiazdke tak jakby sprzedawca sam sobie ustalalił na widzimisię cene za wysyłke a ty o niczym nie miałeś pojęcia 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kupując akceptujesz warunki, niektórzy ich nie czytają.😁

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Raz dostałem 2/5 gwiazdek za koszt wysyłki gry na ps4 do paczkomatu za 12,99 zł gdzie była to najtańsza z możliwych opcji. Po próbie wyjaśnienia z kupującym dowiedziałem się, że "jest to zdecydowanie za drogo bo sama gra kosztowała 30zł a wysyłka to ponad 30% ceny". Ręce opadają.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Każdy chce za darmo, takie czasy. 😐

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Wątek ma już prawie 2 lata. Lecz, jak widać, "sprawny archeolog" do wszystkiego potrafi się dokopać. Tylko po co? Na Allegro jest sporo sprzedawców. Zawsze można wybrać innego, u którego nie jest się na "czarnej liście" (przynajmniej jeszcze - hojne rozdawanie "lekką ręką negatywów i obciętych gwiazdek skutecznie zaczyna zawężać grono dostępnych sprzedających"). 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zawęża się z obu stron.😁

oznacz moderatorów
Scaleoo
#9 Pomysłodawca#

Co masz na myśli pisząc czarna lista użytkowników allegro... 

W zakładce znajdziesz tylko listę nie aktywnych kupujących 💁‍:płeć_męska:

 

oznacz moderatorów
krakterm
#8 Zapaleniec#

Skoro zdecydowałeś się na zakup z przesyłką i zaakceptowałeś tą cenę to dlaczego dałeś mu jedną gwiazdkę?? skoro był to twój świadomy zakup i wybór ? 

Twoja ocena była krzywdząca sprzedającego .

oznacz moderatorów
swawekz
#9 Pomysłodawca#

Jesteś w kompletnym błędzie. To, że dokonujesz zakupu jakiegokolwiek towaru, nie odbiera ci prawa do oceny jego ceny. Jako klient mam prawo do subiektywnej oceny. Krzywdząca byłaby opinia kłamliwa, np. klient zapłacił 12 zł za przesyłkę, a napisał, że zapłacił 20 zł.

oznacz moderatorów
krakterm
#8 Zapaleniec#

masz setki innych z możliwością inną !! a decydujesz się na zakup właśnie u tego sprzedawcy więc godzisz się na jego ceny . więc kto tu jest w błędzie ???

oznacz moderatorów