anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłem produkt kupiony w części za punkty my benefit.

krzysiek200775
#1 Nowicjusz#

Kupiłem 2 opakowania soczewek. koszt 1 opakowania 40 zł. tj. 2x40. Cały koszt zakupy 80 zł. Zwróciłem 1 produkt kupiony w części z punktów my benefit 2x40 zł. a 80 zł. cały koszt (punkty My benefit 50 zł. i 30 zł. środki własne). Zwróciłem 1 opakowanie czyli powinienem otrzymać 40 zł. zwrotu. Otrzymałem tylko 30 zł. tj. Sprzedający zwrócił mi tylko pieniądze które zapłaciłem z własnych środków tj. 30 zł. Do kogo powinienem zwrócić się o zwrot 10 zł. 

Dotyczy zwrotu 688888199088888000025833

Krzysztof Mruczkowski 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@krzysiek200775 

  1. W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi w postaci nowej Karty Podarunkowej. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek200775 Widzę, że nasz Dział Finansowy został już poinformowany przez konsultanta o konieczności wyksięgowania środków z kuponu. Poczekaj na odpowiedź mailową w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów