anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków na kartę

Client:105062650
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.  Od wielu lat robię zakupy online w różnych krajach.  ale to właśnie na Allegro miałem problemy z jednym z zakupów za odpowiednio dużą kwotę (towar został opłacony i nie został dostarczony).  Sprzedający zwrócił pieniądze za pośrednictwem Allegro Finance.  Nie zamknąłem sporu, ponieważ pieniądze nie wróciły jeszcze na moje konto.  Ale jakoś spór się skończył.  Konkluzja: spór został rozwiązany, ale pieniądze nigdy nie zostały mi zwrócone.  Co mam zrobić i gdzie mam się udać?

Nr zamówienia

366da051-27c8-11ed-a192-9da6892c6dea

Identyficator płatności39dcd671-27c8-11ed-8265-45fbdc2c5e22

Sprzedawca
[edycja]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105062650 Cześć. 🙂 Przykro mi, że czekasz. W systemie widzę, że sprzedający zlecił przelew wczoraj (05.10.2022), zatem środki do końca jutrzejszego dnia powinny znaleźć się na Twoim koncie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:105062650
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź) Czy pieniądze wrócą natychmiast na kartę, którą zapłaciłem za towar?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105062650 Wrócą bezpośrednio na kartę, za pomocą której opłaciłeś zamówienie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:105062650
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Pieniądze nie trafiły na kartę. Gdzie mam się udać i co muszę zrobić

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105062650 Napisz proszę do nas przez ten formularz zgłoszeniowy i poproś o potwierdzenie zlecenia tego zwrotu. Wówczas będziesz mógł udać się do swojego banku, aby wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:105062650  Ja bym jednak radził nieco odczekać, przynajmniej do poniedziałku.

Dziś jest sobota, banki nie pracują, Allegro też chyba ma wolne poza  koniecznymi dyżurami.

Sprawdź konto w poniedziałek około południa i dopiero wszczynaj dochodzenie.

oznacz moderatorów