anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków za produkt z Chin

Client:123271045
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 26 czerwca zakupiłem produkt z Chin, gdzie przewidywany termin dostawy do 3-4 lipiec. 2 dni temu napisałem do sprzedającego kiedy mogę spodziewać się przesyłki. Żadnego kontaktu z nim. Dziś klikałem w zakładkę zwrot towaru z myślą że skoro towar nawet nie został wysłany do mnie ( brak żadnego SMS ani nic) to zwrot środków odbędzie się bez problemów, oprócz tego że koszty przesyłki nie zostały zwrócone. Wypiłem pole i zaznaczyłem że produkt nie dotarł na czas. Poczekam do jutra czy paczka dotrze do mnie w co wątpię. Więc jeśli nic nie będzie to co w takim wypadku zrobić? Prosiłbym o pomoc. @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:123271045 termin dostawy był przewidywany 🙂 jak teraz zrezygnujesz - odstąpisz a zostało wysłane, pokryjesz koszt powrotu paczki 😞 żadnego SMS czy maila raczej nie dostaniesz bo to idzie chyba zbiorczo, a potem jest przekazywane do Poczty Polskiej i oni doręczają 🙂 

Czas to przeważnie 2-3 tygodnie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:123271045
#7 Wielbiciel#

A jakiś zwrot części pieniędzy jest możliwy?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

Proszę, wskaż numer zamówienia, o które chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:123271045
#7 Wielbiciel#

4efac2f0-33a2-11ef-82e5-45db6cd93ca4

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie do końca, jak sprzedający wystawia termin dostawy są to warunki umowy i ma je dotrzymać, nie ma dostawy i sprzedający nie konsultował jej zmiany, masz prawo odstąpić od umowy zakupu.

oznacz moderatorów