anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków

MAMY ROZWIĄZANIE!
PEE41
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, gdzie mogę sprawdzić czy sprzedający zwrócił środki za zapłacony towar wystawiony do sprzedaży,poczym powiadomił że nie ma go na stanie w sklepie. Kontaktowałem się że sprzedającym, stwierdził że zwrócił pieniądze przez allegro. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PEE41 Podaj mi proszę numer zamówienia lub oferty, o którą chodzi. Sprawdzę czy sprzedający zlecił zwrot.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PEE41
#8 Zapaleniec#

Witam,nr.oferty to :11212293639  2sztuki

Nr.zamówienia : 

3d4e4df6-f6dd-11ec-b554-5918d6c4c760 

Może dodam jeszcze że mieszkam za granicą, walutę do płatności mam ustawioną w euro,co daje mi możliwość płacenia po przez Pay Pal.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PEE41 Nie widzę w naszym systemie informacji o zleconym zwrocie do tego zamówienia. Poproś sprzedającego o potwierdzenie, że go wykonał. Dodatkowo gdyby faktycznie tak było, otrzymałbyś od nas powiadomienie mailowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PEE41
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź, skontaktuję się ponownie ze sprzedającym,dam znać co mi odpowiedział.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
PEE41
#8 Zapaleniec#

Witam, problem rozwiązanypo wysłuchaniu wiadomości do sprzedającego . Powiadomiłem że skontaktowałem się z moderatorem allegro,po kilku minutach miałem odpowiedzi że sprawdzą i jeżeli nie było zwrotu pieniędzy natychmiast się tym zajmą. Niedawno otrzymałem zwrot na konto. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

oznacz moderatorów