anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot biustonosza kąpielowego

luty21
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc. Kilka minut temu odebrałam z paczkomatu biustonosz kapielowy i niedosc, że to nie ten który miałam zamówić to jeszcze rozmiar za duży. Czy mogę bez problemu go zwrócić? Opakowanie jest nieuszkodzone.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@luty21 W pierwszej kolejności skontaktuj się ze sprzedającym i poinformuj, że dostałaś inny produkt niż zamówiony. Ustalcie też dalsze kroki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@luty21  Może być problem bo bielizna jest w grupie tak zwanych wyrobów higienicznych i nie może być zwracana.

Ale jesli to był bład sprzedającego, że wysłał nie ten rozmiar czy nie ten kolor to składasz reklamację.  Pisemnie, mailem zgłaszasz problem sprzedającemu i ma on obowiązek  się do tej reklamacji odnieść.  Ale na razie z odsyłaniem się wstrzymaj kilka dni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@luty21 Jeżeli opakowanie jest nieuszkodzone oraz to że dostałaś nieodpowiedni rozmiar to składasz reklamacje a nie zwrot, tu sprzedajacy musi wymienić na odpowiedni rozmiar zgodnie z  zamówieniem. Możesz napisać przez centru wiadomości ale także poprzez otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów