anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kosztów od Sprzedającego

sekowska18
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  jak sprawdzić czy sprzedający zlecił zwrot kosztów przez Allegro? Nie dostałam żadnego powiadomienia o zwrocie przekazania pieniędzy za anulowaną transakcje..

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sekowska18 W chwili gdy Sprzedający zleci zwrot dla Ciebie, otrzymasz wiadomość mailową, ale podaj mi proszę o jaki dokładnie zakup chodzi, sprawdzę czy Sprzedający zlecił taki zwrot. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sekowska18
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia: 

64292b81-5c0e-11ec-85a8-e76135e5899e

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sekowska18 Anulowałaś to zamówienie dziś, więc zgodnie z zasadami Sprzedający w ciągu 14 dni kalendarzowych zwróci Ci koszt zamówienia na kartę płatniczą lub konto, z którego zapłaciłaś za zakup, więc na ten moment nie ma powodu do niepokoju. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sekowska18
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za pomoc. Po anulowaniu dostałam wiadomość od sprzedającego, ze juz zlecił zwrot, wiec byłam pewna ze tak zrobił. Zobaczymy, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

sekowska18
#8 Zapaleniec#

Wiadomość od sprzedawcy: „Proszę się z allegro kontaktować, my odpowiednie czynności zrobiliśmy”. Czy w związku z tym faktycznie mogło być zlecenie zwrotu i nie dostałam wiadomości?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ma 14 dni, czekaj na maila jeżeli nie otrzymasz w tym czasie to dopiero możesz działać.😁

oznacz moderatorów

sekowska18
#8 Zapaleniec#

Czy można to sprawdzić po przesłanym numerze zwrotu? 
129245f9-5c14-11ec-87fc-d16553a807f3

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sekowska18 Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Potwierdzam, Sprzedający zlecił zwrot dla Ciebie, więc środki wkrótce pojawią się na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro wysyła maila po zwrocie przez sprzedającego. nie ma maila, prawdopodobnie nie zwrócił i wonczas otwierasz dyskusję i zapewne zaraz przeleje: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LEW433 spoko , może zlecił zwrot z pustego konta , wpłyną środki , pobiorą  ,przyjdzie i mail . Nie podjudzaj nie potrzebnie .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej nie podjudzam, napisałem żeby czekać na maila., zauważyłeś?😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LEW433obydwoje podnosicie niepotrzebnie ciśnienie Ola już wyjaśniła .

oznacz moderatorów

sekowska18
#8 Zapaleniec#

Byłam tylko zaniepokojona, gdyż inna informacja pojawiała się od Allegro a inna od sprzedającego. Już Pani Ola wszystko mi sprawdziła za co bardzo jej dziękuje. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy się martwi o swoje. Pozdrawiam, miłego wieczoru 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sekowska18 tak , przepraszam , ale moja wypowiedź nie była kierowana do Ciebie , miałem na myśli naszych naczelnych ,,Demiurg-ów ,, niepotrzebnie dolewających oliwy do ognia .

oznacz moderatorów