anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot otwartego produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:49553890
#8 Zapaleniec#

Cześć. Chciałem się dowiedzieć jak to jest ze zwrotem towaru w ciągu 14 dni. W „regulaminie” sprzedawcy jest zapis że jest to możliwe tylko w przypadku oryginalnie zapakowanych i nieotwieranych towarów, a jak zakupiłem mikrofon zewnętrzny do samochodu to niby jak miałem go sprawdzić nie otwierając go? Okazało się, że jakość dźwięku z niego jest po prostu beznadziejna, dlatego chciałem go zwrócić, ale zauważyłem taki zapis u sprzedawcy i wolę dopytać jak to w takiej sytuacji wygląda.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Masz prawo do zwrotu, nie jest to produkt wyłączony z prawa do zawrotu, chyba że to zakup od prywatnego sprzedającego, daj link do tej oferty.

oznacz moderatorów
Client:49553890
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:49553890 Ale w niej masz prawo do zwrotu! Wchodzisz w zakładkę "Moje zakupy: klikasz zwróć i wybierasz metodę odesłania i już. tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:49553890 ale w ofercie nie masz wyłączonego zwrotu a to o czym piszesz dotyczy produktów higienicznych ( wibratory, gacie, szczoteczki itp. ) a że sprzedawca se coś tam napisał w regulaminie nie ma znaczenia bo to jest nie zgodne z prawem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

ten zapis nie dotyczy tego mikrofonu przecież

 

ale z innej beczki: 45 zł? czego się spodziewałeś plus: CZYTAŁES OPINIE o produkcie??

oznacz moderatorów
Client:49553890
#8 Zapaleniec#

Wiesz co… mikrofon wbudowany w moje radio działało tak, że mało było słychać. Głównie trzaski i piski, sądziłem że jak będzie jakość chociaż akceptowalna to i tak będę zadowolony. Tymczasem okazało się, że jakość jest identyczna, a może nawet i jeszcze gorsza. Człowiek na pewno nie tego się spodziewa kupując zewnętrzny mikrofon.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tanio to słabo słychać.

oznacz moderatorów
Client:49553890
#8 Zapaleniec#

Najdroższy z mikrofonów samochodowych kosztował 120 zł i był (o zgrozo) tej samej marki, więc nie miałem za wielkiego wyboru. Ale najwidoczniej allegro takie już jest, że najtańsze, badziewne mikrofony za 4 zł/szt w hurcie są sprzedawane jako produkty premium w Polsce za kwoty kilkudziesięciu zł.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No tak, trzeba takie produkty najpierw sprawdzać w intrenecie, opinie można znaleźć.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:49553890 jak nie otwierałeś tego łomem i opakowanie nie wygląda jak po 3 światowej to zgłaszasz odstąpienie i odsyłasz zwrot i ma 14 dni na oddanie kasy zakładając że towar działa i odeślesz go tak by słoń na nim nie siadł czyli zabezpieczysz paczkę, w razie problemów dyskusja i też odzyskasz kasę ale po 14dniach czekania na wniosek z ap i paru na akceptację

oznacz moderatorów