anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za towar którego sprzedający nie ma

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:83735027
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam taki problem iż kupiłem jedna rzecz oczywiście odrazu przelałem pieniądze,  3 dni temu (04.08), pytałem dzisiaj gdzie jest moja paczka ponieważ według aukcji miała być wysłana do 24h, dostałem odpowiedź iż sprzedający nie posiada tej rzeczy i będzie dopiero miał ją  20.08 ponieważ sprzedała się stacjonarnie a również dzisiejszego dnia wystawił aukcje z tymi rzeczami w ilości 99 sztuk. Napisałem aby oddał mi pieniądze bo kłamie i nie wywiązuje się z terminu wysyłki który jest w aukcji, odpisał mi iż zrobił zwrot pieniędzy,  wyczytałem że do 3 dni ma dojść ale pierwsze dochodzi e-mail iż pieniądze zostaną zwrócone którego nie dostałem, niby zwrot był o 14 nastej. Ile trzeba czekać na ten mail? Obawiam się że znowu kłamie i nie było zwrotu. . . 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mwmonety
#21 Demiurg#

otwórz dyskusję ze sprzedającym przez formularz allegro będzie musiał w ciągu 24 h odpowiedzieć

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W moim przypadku mail pojawił się zaraz po zleceniu zwrotu wpłaty przez sprzedawcę. Napisz do niego, aby dał ci potwierdzenie tego zwrotu, numer itp.

oznacz moderatorów
Client:83735027
#7 Wielbiciel#

Otworzyłem dyskusję i napisałem aby dał potwierdzenie zwrotu. Dzięki za odpowiedzi. 

oznacz moderatorów