anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za towar nie dotarł

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:48195422
#7 Wielbiciel#

10 grudnia zamówiłem kurtkę płacąc za nią kuponem i resztę przelewem, kurtka okazała się za duża więc ją zwróciłem i niestety mimo potwierdzenia zwrotu nie otrzymałem gotówki z powrotem, kupon wrocił w całości lecz reszta pieniędzy nie wpłynęła na konto

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Dziwne, kupon wrócił a środki nie? one powinny wrócić tam skąd wyszły> sprawdziłeś dokładnie? był mail od Allegro o zwrocie?

oznacz moderatorów
Client:48195422
#7 Wielbiciel#

Był mail i parę informacji od samego sprzedającego że środki są zwracane. Sprawdzałem dokładnie i żadnych pieniędzy ze zwrotu nie otrzymałem

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Informacje od sprzedającego nie są wiarygodne tylko mail od Allegro i po takim mailu w 3dni środki powinny być tam skąd wyszły, a nie był to np:zakup na raty?

oznacz moderatorów
Client:48195422
#7 Wielbiciel#

Nie, zakupiłem towar bez żadnych rat

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48195422 sprzedający zwrócił wpłatę i powinna być widoczna na Twoim koncie przypisanym do BLIKa, sprawdź to proszę czy nie masz takiej wpłaty na konto w okolicach 21.12 .2022 r. Jeśli nie, poproszę o informację, prześlemy wówczas do Ciebie potwierdzenie tego zwrotu i będziesz mógł wyjaśnić to z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:48195422
#7 Wielbiciel#

@la_nika  napisał(a):

@Client:48195422 sprzedający zwrócił wpłatę i powinna być widoczna na Twoim koncie przypisanym do BLIKa, sprawdź to proszę czy nie masz takiej wpłaty na konto w okolicach 21.12 .2022 r. Jeśli nie, poproszę o informację, prześlemy wówczas do Ciebie potwierdzenie tego zwrotu i będziesz mógł wyjaśnić to z bankiem. 


Niestety nie otrzymałem tych środków, sprawdzałem każdą transakcje w historii

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48195422 Sprawdź proszę skrzynkę mailową. Wysłaliśmy do Ciebie potwierdzenie tego przelewu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów