anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:46591408
#8 Zapaleniec#

Witam Jestem Client:46591408 i kupiłem laptopa od Client:43114771 - Laptop MSI I dostałem wiadomość po paru godzinach że zostało zawieszone konto sprzedającego ponieważ wystawiał zbyt wiele razy tą samą ofertę. Przy czym rozumiem dlaczego wystawiał ponieważ tamci kupujący nie wywiązywali sie ze swoich obowiązków i nie płacili za zakup owego laptopa. I powiedział że zrobił mi zwrot pieniędzy bo jego konto zostało zawieszone. I tu odnosi sie moje zapytanie jak mam to sprawdzić ponieważ nie przyszło mi żadne potwierdzenie o zwrocie choćby na email a na dodatek kupujący wysłał mi jakieś dziwne symbole i napisał że jest to numer zwrotu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46591408 zakup na allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:46591408
#8 Zapaleniec#

zakup na allegro i wszystko odbywało sie na allegro finanse chyba tak zwane payu

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46591408 no to jak zrobił zwrot kasy to powinien przyjść mail, i w ciągu trzech dni roboczych kasa wróci na ( instrukcja będzie w mailu bo zależy jak płacone ) 

Sprawdź też Allegro Finanse czy nie trafiły tam 🙂

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:46591408
#8 Zapaleniec#

Nic nie ma właśnie oto mi  chodzi że to dzisiaj sie wydarzyło i otrzymałem wiadomość 2h temu z informacją od sprzedającego o zwrocie na chat'cie allegro ale na email nic nie przyszło i tu jest pytanie czy sprzedający sobie w kulku nie leci? Czy to może wina że jest tak późno i jutro dojdzie ta wiadomość?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46591408 wiadomość przychodzi później niż zlecenie przez sprzedawcę, poczekaj do jutra i w razie co rozpocznij dyskusję 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów