anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:45565443
#7 Wielbiciel#

20 maja anulowalam zakup , dostałam informację że w ciągu 2 dni roboczych pieniądze zostaną zwrócone , niestety do dziś się to nie stało 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Otwórz dyskusję ze sprzedającym, ewentualnie zweryfikuj, czy pieniądze nie wpłynęły z datą, z którą płacone było za zamówienie. 

oznacz moderatorów

Client:45565443
#7 Wielbiciel#

Ze sprzedajacym się kontaktowałam , napisał że pieniędzy moich nie ma że ma je allegro

oznacz moderatorów

Client:45565443
#7 Wielbiciel#

Nadal bez zmian , pieniędzy jak nie było tak dalej nie ma

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45565443 W dyskusji przekazaliśmy Ci informację, żebyś w przypadku braku zwrotu środków wystąpił o rekompensatę w ramach POK. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wypełnij wniosek teraz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:45565443 2 dni jest tylko zaleceniem ze strony allegro nie mającym żadnego związku z obowiązująca Ustawą konsumencką , która zobowiązuje sprzedawcę do zwrotu środków  max w 14 dni od odstąpienia od umowy przez kupującego . Czas mimo tego upłynął , więc poprosimy moderatorów o pomoc . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:45565443, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Skontaktowaliśmy się z Tobą mejlowo. W Twoim imieniu założyliśmy Dyskusję ze Sprzedającym. Ma on obowiązek odnieść się w niej do tej sprawy w ciągu 24 godzin. Mam nadzieję, że od tego momentu, sprawę uda się szybko rozwiązać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli sprzedajacy minął się z prawdą że zwrócił.😁

oznacz moderatorów