anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

agitar79
#8 Zapaleniec#

Dokonałam zakupu na Allegro i po godzinie sprzedawca rozpoczął zwrot pieniędzy podając powód brak towaru, jak na razie nie mam innych informacji na ten temat ani pieniędzy na koncie ani info na e-mail, brak kontaktu  ze sprzedawcą mimo rozpoczętej dyskusji na ten temat, proszę o pomoc bo to mocno podejrzane.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy zwraca przez Allegro dostajesz maila (spam czasem) ale: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agitar79 Cześć. Jeśli chodzi o zamówienie numer 5dd07990-3ccd-11ee-942c-455c881b10a2, to sprzedający nie zlecił jeszcze zwrotu pieniędzy, dlatego kontynuuj dyskusję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agitar79
#8 Zapaleniec#

Piszę ale nie odpowiada na wiadomości 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agitar79 Wcale nie rozpoczęłaś dyskusji. Zrobisz to tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

Sprzedający ma 24 godziny na odpowiedź, a w razie potrzeby pracownik Allegro będzie mógł pomóc rozwiązać problem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agitar79
#8 Zapaleniec#

Wczoraj wysyłam dwie wiadomości przed chwilą kolejną, jak wchodzę w ten link powyżej o rozpoczęciu dyskusji i wybieram kolejno brak wpłaty wyświetla się info że sprzedający zlecił zwrot pieniędzy, już nie wiem o co chodzi.

oznacz moderatorów

agitar79
#8 Zapaleniec#

Przed chwilą dostałam info na e-mail że pieniądze są w drodze, 

oznacz moderatorów

agitar79
#8 Zapaleniec#

Słabo, że ktoś wstawia ofertę a nie ma towaru na magazynie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@agitar79 Ta to dzialą że czasem nie ma tego za co zapłacisz, albo cena nie odpowiada sprzedającemu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@agitar79 Jeśli dostałaś potwierdzenie mejlowe, to sprzedający zwrócił pieniądze. Środki zaksięgują się najpewniej w następnym dniu roboczym. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

agitar79
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za wsparcie 🙂

oznacz moderatorów