anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniedzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:42954609
#3 Debiutant#

Cześć. Moja sprawa wygląda następująco. Kupiłem od sprzedawcy przedmiot. Zapłaciłem za niego, następnie sprzedawca napisał do mnie wiadomość, czy mogę zrobić mu przelew na konto expressem ponieważ ma zła sytuacje materialna. Zwrócił mi pieniądze poprzez allegro a następnie zrobiłem mu przelew na konto podane w wiadomości. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy, bo ze sprzedającym zero kontaktu. Zakup przez allegrolokalnie.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zapłaciłeś poza system Allegro to pozostaje Ci Policja.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:42954609 Prawdopodobnie przekręt, ale poprośmy moderatorki  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42954609 allegro raczej nic nie zrobi bo kupiłeś a sprzedawca oddał Ci kasę ale zapłaciłeś ponownie przelewem więc jakaś wiadomość i potwierdzenia masz więc rozpocznij dyskusję jak dadzą radę to Ci pomogę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Zapłaciłeś dwukrotnie?  Przeciez to bez sensu, oczywiście rozumiem chęć pomocy potrzebującemu ale to twoja decyzja, twoja darowizna, miałeś prawo tak postąpić i nie oczekuj że ktoś będzie chciał się w to mieszać.

Mógłbyś wzywać pomocy gdyby cię napadli, okradli oszukali, ale to była dobrowolna darowizna.

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42954609 Którego zamówienia dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:42954609
#3 Debiutant#

Nie wiem czy na allegrolokalnie da się podac nr zamówienia, ale dotyczy to ogłoszenia "World of Tanks", mogę podesłać zdjęcie oferty jeśli trzeba 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42954609 Konto sprzedającego jest zablokowane, ale nie zwalnia go to z finalizacji transakcji. Rozpocznij dyskusję tutaj. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia w ciągu 24 godzin.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

@nat_not a jak nie prześle to zablokujecie do podwójnie? 🤣

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Potrojnie z widykacją pod drzwi i zomo pod oknem

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Teraz to już absolutna paranoja.

Zwrócił kupującemu legalnie pieniądze, bo możliwe że nie miał już przedmiotu do wysłania.  Prywatną wiadomością poprosił kupującego o zapomogę bo ma kłopoty finansowe. 

O czym ma być ta dyskusja na sądzie Allegro? A co jeszcze ma wyjaśniać w ciągu 24 godzin sprzedający skoro już zwrócił pieniądze?

Czy jeśli ja pożyczę sobie 100 zł od szwagra Heńka to  szwagier Heniek może mi dyskusję na Allegro założyć?

To coś nowego, Allegro rozpoczyna usługi windykacyjne?

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

@br. tylko pilnuj żeby szwagier z Twojego wifi nie korzystał bo przy okazji zablokują Ciebie 🤣

oznacz moderatorów