anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przesyłki przez Allegro One box

michasx998
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Mam spory problem. 

Dokonałem zwrotu zamówienia, jako metodę zwrotu wybrałem bezpłatny zwort przez Allegrowy zielony paczkomat Allegro One box. Wszystko pięknie, skrytka się otworzyła, włożyłem paczkę, zamknąłem, po czym paczkomat jakby się zawiesił. Cały czas wisiała informacja o otwarciu skrytki czy coś takiego, po około minucie pojawił się komunikat "czy nadal tu jesteś" i po 10 sekundach wrócił ekran startowy.

W historii przesyłki wisi ciągle informacja, że przesyłka jest w trakcie przygotowania przez kupującego czyli mnie. I ta informacja pojawiła się z chwilą umieszczenia paczki w skrytce. I na tym niestety koniec, minął tydzień, a paczka jest jakby w tym samym miejscu. Oczywiście na tym zielonym paczkomacie nie było żadnego numeru do kontaktu więc nie miałem nawet komu zgłosić tego problemu.

Pisałem do Allegro poprzez formularz, ale niestety bez odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@michasx998 Po wysłaniu wiadomości przez formularz, odpowiedź otrzymasz. Czasem może to potrwać dzień, dwa. 

Tu pisałeś? https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=168e8ce8-5801-4cf6-bfe1-f535c1243cef

oznacz moderatorów

michasx998
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że to jest konkretny formularz związany z problemami przy automatach, a ja pisałem przez  jakiś ogólny. Poczekam do wtorku i najwyżej spróbuję przez ten podlinkowany formularz. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@michasx998, konsultuję tę sprawę. Proszę Cię o cierpliwość. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@michasx998, widzimy, że nadałeś przesyłkę zwrotną. Jej status powinien wkrótce się zaktualizować. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

michasx998
#9 Pomysłodawca#

Ok, dzięki za info 🙂 

oznacz moderatorów

michasx998
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma 

Przesyłka nadal stoi w miejscu. Proszę w końcu coś z tym zrobić bo to już nawet przestało być zabawne. Oferujecie jakąś usługę, która nie działa. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michasx998 bardzo przepraszam za te problemy! Konsultuję to dla Ciebie, gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

michasx998
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy sprawa zatrzymanej w miejscu przesyłki w końcu ruszy z miejsca? Bo jutro jest ostatni dzień możliwości zwrotu tej paczki. A ta nadal siedzi w waszym cudownym eko paczkomacie czy jak to tam się nazywa.

W końcu zostałem bez pieniędzy i bez towaru. I oczywiście nikt nic nie wie.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@michasx998, przykro mi, że ta sprawa nie została zamknięta. Przypomniałam się w tej sprawie. Proszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@michasx998, możesz sprawdzić, czy widzisz już, że zmienił się status przesyłki? Otrzymałam informację, że powinieneś. 🙂 Jutro kurier ma odebrać przesyłkę i odesłać ją do nadawcy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

michasx998
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma Tak, widnieje status, że przesyłka została nadana.

Na pewno nie skorzystam już z tej usługi, dopóki na paczkomacie allegro nie będzie jakieś numeru telefonu, aby takie sprawy załatwiać od ręki.

 

oznacz moderatorów