anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:87644881
#1 Nowicjusz#

Witam, przytrafiła mi się taka sytuacja. Zakupiłem przedmiot, dostałem informację  że dostawa będzie w ciągu 3 dni. Po około tygodniu totalnej ciszy ze strony sprzedającego, stwierdziłem że trzeba napisać i wyjaśnić sytuację. Dostałem wtedy informacje że niestety, nie posiada on chwilowo tego produktu, ale zamówi od producenta i od niego bezpośrednio wyślę na mój adres. Wtedy od razu złożyłem wniosek o zwrot bez podania przyczyny przez allegro. Następnego dnia (minęło ponad 24h) dostaje informacje o tym że moja paczka dostała swój nr przewozowy. Obecnie znajduje się w paczkomacie. Teraz pytanie, czy ja tą paczkę mam odebrać i odesłać? Czy zostawić żeby wróciła do swojego właściciela? Kto w tym wypadku popełnił błąd?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87644881  nie musisz odbierać, paczka paczkomatowa wraca za darmo jak jej nie odbierzesz więc nikt nie będzie stratny 🙂 Odstąpienie było skuteczne i czekaj na kasę która wpłaciłeś sprzedawca ma do 14 dni i nie ma prawa nic Ci potrącać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87644881 Jeśli wysłałeś formularz zwrotu przed wysyłką, nie musisz odbierać paczki, sprzedawca wysłał ją na własny koszt i własne ryzyko. Wpłatę ma obowiązek zwrócić Ci niezwłocznie po otrzymaniu Twojej rezygnacji, najpóźniej w ciągu 14 dni.

oznacz moderatorów