anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot stroju kąpielowego

jola-stryjska
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca nie chce oddać pieniędzy za zakupiony strój kąpielowy. Była informacja, że po rozpakowaniu bielizny osobistej nie ma zwrotów, jednak na aukcji nie było napisane, ze strój kąpielowy nie podlega zwrotom. Poza tym sugerowałam się rozmiarem, jaki podawał sprzedawca i według tego opisu, strój, a dokładnie jego góra powinien być dobry, nawet z zapasem. Okazało się, że góra stroju jest za mała, więc odesłałam strój jako zwrot. Czuję się wprowadzona w błąd. Sprzedawca toczy ze mną wymianę zdań, na temat bielizny osobistej. Jak w takim razie mam trafić z rozmiarem, jeśli opis jest nieadekwatny do rzeczywistych rozmiarów. Właściwie to byłam pewna, po opisie, że strój będzie dobry. I chyba tak się skończy, że pieniędzy nie zobaczę. Nadmienię jeszcze, ze w międzyczasie zamówiłam jeszcze trzy stroje, jeden w końcu okazał się dobry, pozostałe zwróciłam bez problemu. Więc nie rozumiem- to sprzedawca ustala sam sobie, co jest bielizną? Przecież w tej chwili w każdym sklepie można zmierzyć strój, biustonosz itd. Kto ma w takim razie rację???? Dół stroju oczywiście zwróciłam z nienaruszoną wkładką higieniczną.  Pozdrawiam:)

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pinkpink11
#12 Orędownik#

Strój również jest traktowany jak bielizna. Jeśli wymiary się nie zgadzały trzeba było złożyć reklamację.

 

oznacz moderatorów

jola-stryjska
#7 Wielbiciel#

Na to nie wpadłam.... nigdy do tej pory nie miałam takiej sytuacji ze zwrotem, rozumiem, że na zwrot pieniędzy nie mam szans...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@jola-stryjska rozpocznij dyskusję i poproś o pomoc allegro, strój kąpielowy o ile ma wkładkę higieniczną podlega zwrotowi z tytułu odstąpienia Jak będzie problem udaj się do rzecznika konsumenta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Fan używanej bielizny?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinkpink11 poczytaj wyroki, sprawdź że każdy sklep zezwala na przymierzenie, po to jest specjalna wkładka żeby można było przymierzyć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinkpink11
#12 Orędownik#

Jeśli był zapakowany np. w folię to w sklepie też by nie przymierzyła i jej rozerwanie jest równoznaczne z tym, że sprzedający zwrotu przyjmować nie musi. Poczytaj decyzje UOKIK

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jola-stryjska Otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa . Podlega zwrotowi, były już tu takie wątki.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 MYLISZ SIĘ Allegro nie podważa decyzji sprzedawców o ograniczeniu odstąpienia od umowy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 

W ofercie Sprzedający wyłączył odstąpienie od umowy, tym samym nie mamy podstaw do podważenia jego decyzji o nie przyjęciu odstąpienia od umowy złożonego przez Kupującego. W tej sytuacji Dyskusję uznaje za rozwiązaną.
Temat: Odp: Re: Pd: Odpowiedź na zgłoszenie nr "267........"
 
Więc nie pisz bzdur!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To poszukaj innych wątków, a takie tu były i nie koniecznie tak było, zwracali. 🤗

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11 a zdajesz sobie sprawę z tego że na takim przymierzonym stroju pozostawiane są śladowe ilości DNA, bakterii kałowych, grzybów, wirusów, Covid, gronkowca, wszawicy łonowej itp a lista jest bardzo długa, więc jak chcesz to mierz ile wlezie ZDRÓWKA NIE ŻYCZĘ 🙂

oznacz moderatorów