anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru / pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
squll5
#8 Zapaleniec#

Witam,

Dokonałem zwrotu towaru w dniu 21.10.2020 przesyłka była w paczkomacie do nadawcy.

W dniu 23.10.2020 przesyłka była dostarczona , a na zapytanie do nadawcy czy doszedł odpowiedział " pewnie gdzieś jest w magazynie narazie nie mam czasu odebrać "

Moje pytanie brzmi do kiedy dokładnie allegrowicz powinien oddać pieniądze ? 14 dni roboczych, czy kalendarzowych, i od kiedy liczyć te 14 dni od daty wysyłki, czy odbioru - w zasadzie nie wiadomo kiedy odebrał , być może dalej leży w magazynie 🙂

Proszę o podpowiedź kiedy zgłaszać takiego Pana ponieważ pieniążki nie są małe 🙂 dziękuję za odpowiedzi

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@squll5 Sprzedawca ma obowiązek oddać wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o rezygnacji, czyli w tym przypadku od momentu dokonania zwrotu przez formularz Allegro. Może się jednak wstrzymać ze zwrotem środków do chwili otrzymania zwracanego produktu. Są to dni kalendarzowe.

Gdy minie 14 dni od wysłania formularza zwrotu, możesz zgłaszać, najlepiej tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Pomoże Ci tam pracownik Allegro.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów