anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot używanego towaru bez wad

MAMY ROZWIĄZANIE!
Diwmike87
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak dokonać zwrotu maszynki do nabijania papierosów bez wad? Produkt był używane, ale nie spełnił moich oczekiwań. Proszę was o radę bo był to mój pierwszy zwrot, sprzedający się zgodził ale potrzebuje innego zgłoszenia. Proszę o pomoc bądź naprowadzenie.. Dziękuję bardzo i pozdrawiam allegrowiczow

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

@Diwmike87 Jeśli to zakup od firmy-sklepu, to sprzedawca nie musi się godzić, masz prawo do zwrotu.

Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-poinformowac-sprzedajacego-o...

Towar odeślij na adres do zwrotów podany na aukcji w zakładce Zwroty.

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Diwmike87  oczywiście kwota może być pomniejszona o używanie produktu ale to oceni sprzedawca 🙂

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu].
  3. Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-poinformowac-sprzedajacego-o...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Diwmike87
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Chodzi o to, że ja już dokonałem zwrotu tylko dałem powód BEZ POWODU. Sprzedawca mnie tylko oznajmij, że muszę oddać produkt używany z powodem.. Więc co teraz, jeśli już użyłem zwrotu z opcją ODDAJ BEZ POWODU? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Diwmike87 Wypełniłeś formularz zwrotu??

To teraz spakuj i odeślij towar. Jeśli nie masz darmowego zwrotu, odsyłasz go na swój koszt. Adres masz w zakładce Zwroty na aukcji.

Sprzedawca coś kombinuje i wymaga niemożliwego. Nie zmienisz już powodu zwrotu. Dla niego to lepiej, że oddajesz bez przyczyny.

oznacz moderatorów
Diwmike87
#8 Zapaleniec#

Wczoraj wysłana, paczka dziś u niego. Dzięki wielkie, myślałem że coś nie tak zrobiłem. W takim razie czekam, kazał do siebie zadzwonić ale jest poczta. W takim razie czekam i dzięki za konkretną odpowiedź. Formularz też dałem, wysłałem.. Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam i miłego dnia życzę! 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Diwmike87 Również pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów