anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy start inpost ekobox?

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

Cześć,

 

@InPostkiedy wyślecie jakieś info do osób zgłaszających się w https://inpost.pl/ekobox?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

czarno to widzę

oznacz moderatorów

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

doceniam

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sunsetearn pomysł i zapewne może odległe w czasie wdrożenie wręcz genialne .... ale nie przeskoczymy mentalności Polaków . Paczkomat mam na rzut beretem od sklepu i widzę w jaki sposów odbiorcy dostają się do zawartości paczek ..... hmmm . Eko box należy ostrożnie otworzyć , nastepnie w odpowiedni sposób go złożyć i umieścić w paczkomacie -  PRZECIEŻ TO 3 MINUTY WYRWANE Z ŻYCIORYSU !!!!!, krzyczę , ale trochę mnie poniosło .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sunsetearn zgłaszałeś się jako firma ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

@kostas11 Tak, z początkiem publikacji projektu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sunsetearn To może ktoś kompetentny się wypowie: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Kompetentny tu jest @InPost 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Pierwsze i najważniejsze to  uświadomienie odbiorców paczek dopiero wdrażanie małymi kroczkami . Już widzę sterty pudeł w pobliskim śmietniku , a pomiędzy nimi eko-boxy w stanie agonalnym .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria dlatego testują to narazie w e-sklepie MODIVO

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 no niech testują , ale jedyna droga to wprowadzenie kaucji .... tak po mojemu .

oznacz moderatorów

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

Nie zapoznawałem się z dokładnym modelem biznesowym, ale gdyby było dopłacane za zwrot takiego boxa tak jak za zwrot butelki to procent zwrotu z pewnością byłby wyższy.

"Każdy EkoBox jest oklejony specjalną wewnętrzną etykietą z kodem kreskowym, który – po zeskanowaniu w czytniku Paczkomatu – umożliwi jego bezpłatny zwrot. Ta etykieta jest widoczna dopiero po złożeniu kartonu w kształt przypominający kopertę. W przypadku zwracania pustego opakowania, nie ma potrzeby przyklejania żadnych dodatkowych etykiet, ani odklejania poprzednich etykiet. Proces czyszczenia to kolejny etap podróży EkoBox i będzie realizowany w profesjonalny sposób, by maksymalnie przedłużyć żywotność opakowania. "

EDIT @mdrogeria uprzedził mnie z ideą kaucji

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sunsetearn @kostas11 Druga sprawa do przemyślenia ... Przy paczkomacie trzeba by postawić ekonoma z batem , który sprawdzałby czy zwracany karton jest w porządku , czy też został w BESTIALSKI sposób pozbawiny ,, DRUGIEGO ŻYCIA ,,

oznacz moderatorów