anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zobacz jak wspólnie z Schumacher Packaging Polska tworzymy ekologiczne opakowania!

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Sprawdź co przygotowaliśmy z Schumacher Packaging Polska, żeby jak najlepiej wykorzystać zużyte kartony 📦 Kliknij na wideo, aby dowiedzieć się więcej!


Podróż kartonu zaczyna się w Twoim domu lub w Twojej firmie. Pamiętaj o odpowiednim recyklingu, a w pojeminiku na papier umieszczaj czyste opakowania, bez taśmy i etykiety. 
1 karton może być przetworzony aż 10 razy!

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat One Fulfillment by Allegro.
Tutaj nasze ekologiczne opakowania. 


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz to będą palić zamiast węgla.😣

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Można by się skusić na takie formy pakowania ale jakbyśmy nie musieli dopłacać do kosztów wysyłek i płacili mniejsze prowizje . Tak wysokie koszty obsługi nie wspierają ekologii a wręcz nawet zniechęcają . Coraz trudniej się zarabia i na pewno wielu sprzedawców po prostu nie stać na tego typu ekologię.

oznacz moderatorów

sunsetearn
#8 Zapaleniec#

Co z projektem z inpostem zwracanych kartonów, ktory działa już w modivo?

oznacz moderatorów

konselo
#11 Animator#

Najbardziej ekologiczne jest wysyłanie przedmiotów w starych pudełkach - dzięki temu karton może być przetworzony  co najmniej o 1 raz więcej niż ten z waszego "eko" pomysłu

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Popieram ,sam osobiście też wysyłam paczki w pudełkach w których dostałem zakupione przez siebie przedmioty aby dać im drugie życie.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Pff reklama jak to jesteśmy ekologiczni xD. Ciekawe, że nikt za to nie uczy kupujących o tym jaki wpływ na ekologiczne ma traktowanie allegro jak wypożyczalni. Sami to nakręciliście. Tony zmarnowanych kartonów, folii, paliwa... Ale jesteście tacy ekologiczni.... Normalnie od razu przypomniało mi się jak kupowałam drewnianą szczotkę do włosów. Kupowałam, bo miała najlepsze opinie, nie ze względu na ekologię. Ale opis opierał się na ekologii, a dostałam ją opakowaną w najgrubszy foliowy worek jaki w życiu widziałam. Oczywiście komentarz był odpowiedni i sytuacja pozostawiła wielki niesmak, tu czuję się podobnie... Ta sama ściema tylko na większą skalę.

oznacz moderatorów