anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie z katalogiem produktów

marlonstal_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

na allegro produkty które wystawiam są jako sztuki i zestawy 4 sztuk, jak mam wystawić aukcję z jedną sztuką, która wciąż łączy się z produktem który ma 4 sztuki, właśnie klient kupił na takiej aukcji, gdzie dopięta jest aukcja 4 sztuk i oczekuje wysyłki 12 sztuk zamiast 3. Próba wystawienia bez produktu skutkuje podpięciem przez allegro aukcji wieloprzedmiotowej z tym produktem i tak bez końca, a pomoc w sytuacji z klientem zerowa, skoro nagłówek był 4 masz wysłać 4 razy więcej mimo, że w aukcji pisze sztuka.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#19 Nestor#

@marlonstal_pl 

Stwórz nowy produkt 🙂 i do przodu

oznacz moderatorów

marlonstal_pl
#7 Wielbiciel#

Nie da się stworzyć nowego, bo on już jest w allegro, tylko oferuje aukcja 4 sztuki. EAN jest taki sam jak dla jednej i każdą mi i tak połączy. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@marlonstal_pl 

Ok, kombinuj, pisz do Allegro w sprawie zmiany produktu. Jak zmienią na 1 sztukę to super, jak nie zmienią to masz problem. Jak już nie będziesz wiedział co zrobić, stwórz nowy produkt 🙂

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@marlonstal_pl ewentualnie podaj nr oferty i ean, to moderatorki mogą to przekazać do rozłączenia, tylko trzeba je tu oznaczyć.

Ale akurat łączenie ofert z błędną ilością lub kolorem to ponury standard. Ale allegro i tak twierdzi, że jest świetnie 🤡

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

marlonstal_pl
#7 Wielbiciel#

Błędne łączenie uznali za moją winę i mam wysłać klientowi 4x więcej produktów niż kupił, bo tytuł oferował 4 sztuki, tyle że nie z tej aukcji, a podpiętej...,  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

No i to jest typowe allegro. Przecież to jest dramat! Oni błędnie łączą i my mamy za to płacić?! Jezu, jak ten portal na psy schodzi, to ja pytań nie mam! 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tu bym się psów nie czepiał ,bo to inteligentne stworzenia i nie ma co ich równać zasadami allegro .

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Masz rację, przepraszam biedne pieski ;-;

oznacz moderatorów