anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle podpięty towar w katalogu

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

Wystawiłam aukcję z rzeczą pod której EANem podpięty został zupełnie inny przedmiot nawet z innej kategorii, pomimo zgłoszenia błędu na allegro moje poprawki nie zostały uznane. Chodzi o EAN 5907798317103 Przyrząd do rowkowania 18mm Kubala a przedmiot podpięty pod nim to Pierre Ricaud zegarek P97219.5233QF-Produkt  męski. Załączam zdjęci produktu z etykietą i proszę o pomoc.

 

ean.jpg

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@BRYMOREX uroki tego, że katalogiem zajmują się przypadkowi ludzie, nie mający pojęcia czego dotyczące zmiany zatwierdzają lub odrzucają.

W tym przypadku trafiłeś dodatkowo na śmierdzącego lenia po stronie Allegro. Wystarczyło wpisać EAN w szukajkę - https://www.eprodukty.gs1.pl/catalog/05907798317103

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kiedy pracownicy Allegro zajmą się tym, do czego zostali wyznaczeni? Jak ktoś im składa zgłoszenie odnosnie nieprawidłowości kodu EAN, to ich obowiązkiem jest to sprawdzić w bazie danych...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX sprawdziłam to i produkt w katalogu Allegro o tym EANie to: 
"Przyrząd DO rowkowania 18MM 1710 kubala", więc nazwa jest już prawidłowa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Na aukcji dalej wyświetla się zegarek w kategorii biżuteria Zrzut ekranu 2023-04-11 151814.jpg

oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

@la_nika nawet w momencie kiedy chce zmienić produkt dalej wyświetla się zegarek

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX ja to widzę tak:

la_nika_0-1681220027745.png

Wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj ponownie. Daj proszę znać czy to pomogło. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@BRYMOREX jak wejdziesz w edycję oferty kliknij te 3 kropki obok stanu produktu. Wybierz tam "zmień produkt". W kolejnym oknie jak pokaże Ci się ten zegarek klikasz w nim na "usuń produkt":

Przechwytywanie zawartości sieci Web_11-4-2023_154512_allegro_pl.jpeg

Pod spodem wpisz EAN i jeśli wprowadzono w międzyczasie zmiany, to powinien Ci wyskoczyć przyrząd do rowkowania. Niestety przy odpinaniu błędnych rzeczy z katalogu, oferty musisz poprawiać ręcznie na właściwy produkt.

oznacz moderatorów