anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne nazwy w katalogu wprowadzają w błąd

MAMY ROZWIĄZANIE!
EElektryka_com
#11 Animator#

Np. https://allegro.pl/oferta/puszka-p-t-pk-60-poglebiona-laczeniowa-15961817343

EAN dotyczy 1 szt. Nie ma w parametrach liczby sztuk, nie można też tego błędu zgłosić z formularza. Nie wiadomo dlaczego system Allegro twierdzi, ze to jest 60 sztuk? Na jakiej podstawie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kakabe_2007
#10 Popularyzator#

Witak w "klubie" 😁 Nie tylko Ty masz ten problem. Uzyskałem odpowiedz Moderatorek że powinienem wystawić nową ofertę z nowym kodem EAN aby wyświetlało się poprawnie czyli tyle sztuk ile oferuje oferta. Według Allegro wszystko jest O.K. nie ważne że jest to ciągle ten sam produkt ...... tu masz wyjaśnienia moderatorek  https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/problem-z-automatycznym-dodawaniem-nazw-pr...

oznacz moderatorów
EElektryka_com
#11 Animator#

IMO to jest błąd ich systemu. Po prostu wcześniej ten produkt był w kategorii w której sztuki były parametrem, teraz są w innej gdzie tego nie ma, tylko pytanie czemu to zostaje w nazwie tworzonej automatycznie?

 

Inna sprawa, ze Allegro tak kocha te EANy a nie wie, ze formalnie EAN jest bezilościowy, do zakodowania ilości (z użyciem EANu podstawowego dla produktu) służy GTIN-14 lub GS1-128

Ergo, Allegro w ogole nie powinno brać pod uwagę ilości sztuk w katalogu w powiązaniu z GTIN-13

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak nie wie- wie. Ale w końcu "współpracują" ze sprzedawcą kodów.... Lepiej sprzedać 1 sztukę dla jednego towaru czy 10 dla różnych ilości tego towaru???

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@EElektryka_com Pracujemy nad tym, żeby tytuł oferty i nazwa produktu były spójne i jasne dla kupujących. Za pomocą Katalogu Nazw produktów zbieramy dane o tym, jakie nazwy produktów są używane na Allegro i sprawdzamy, czy dobrze opisują produkt. Dzięki temu wybieramy najlepszą nazwę dla danego produktu.

Bierzemy pod uwagę, czy nazwy produktów są:

  • niepowtarzalne
  • zgodne z parametrami, opisem produktu oraz nazwą Top oferty
  • zrozumiałe dla kupujących.

Katalog Nazw produktów będziemy wprowadzać stopniowo. Od 6 czerwca 2024 wykorzystujemy go do tworzenia nazw produktów w niektórych kategoriach. 

Zgłosiłam już prośbę o usunięcie cząstki "60 szt." w produkcie 6129d7c2-daf9-48ac-921c-d6f63f2bc543

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@ko_alka to może by wyraźnie napisać kupującym, że ten tytuł oferty nie pochodzi od sprzedawcy tylko z waszego katalogu?

 

oznacz moderatorów
RenakoSerwis
#7 Wielbiciel#

Od miesiąca proszę o zmianę tytułu w którym jest źle wpisany jeden parametr i ciągle dostaje odpowiedź że sprawa przekazana do odpowiedniego zespołu i przepraszają za tak długo czas.

Jestem producentem i to ja nadaje nr EAN swoim produktom a allegro łączy sobie produkty jak chce 

Jako sprzedający musimy wszystko robić ,,na wczoraj,, szkoda że nie działa to w dwie strony 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@EElektryka_com Nazwa wyświetla się już prawidłowo 

oznacz moderatorów