anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bład w produktyzacji

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Naprawdę błąd w waszej cudownej produktyzacji jest rażącym naruszeniem regulaminu? Proszę mi wskazać ten podpunkt, bo do tej pory był odpinany od produktu i na tym się sprawa kończyła, teraz -40 punktów i rażące naruszenie regulaminu, piękna sprawa, proszę o wyjaśnienia.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SO-FUN Jak rozumiem odnosisz się do kwestii, która jest już wyjaśniana w korespondencji nr 32334784. Najlepiej będzie jeśli odpowiesz na ostatnią otrzymaną wiadomość. Twój mail trafi wtedy do osób, które znają szczegóły i mogą odpowiedzieć na pytania oraz rozwiać wątpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Ale co mam tutaj wyjaśniać Dziękuję za wiadomość.

W tej sytuacji doszło do naruszenia Regulaminu - na tej podstawie podjęliśmy działania.


Decyzja podejmowana jest w oparciu o wiele czynników m.in. o historię konta. Administrator nie ma obowiązku wysłania upomnienia.
to są wasze niby wewnętrzne regulaminy to kiedyś tak nie robiliście i nagle teraz tak robicie ?

 

oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Proszę wskazać mi punkt w regulaminie, że za błędnie podpięty produkt usuwana jest aukcja, bo akurat ktoś tam zgłosił i ma zły dzień 

oznacz moderatorów

SO-FUN
#8 Zapaleniec#

Proszę wskazać mi punkt w regulaminie, że za błędnie podpięty produkt usuwana jest aukcja i dodawane są minusowe punkty i jest to rażące naruszenie regulaminu , bo akurat ktoś tam zgłosił i ma zły dzień 

oznacz moderatorów